Pėsčiųjų tilto atidarymas – vasarai baigiantis?

Šiuo metu jau yra įrengtas ir laukia pridavimo 50,35 m ilgio, 3,5 m pločio viadukas per geležinkelį su liftais neįgaliesiems, pėstiesiems su vaikiškais vežimėliais bei dviratininkams. Autorės nuotrauka

Mažeikiškiai laukia, kada bus atidarytas pėsčiųjų tiltas per geležinkelį, tačiau ši data vis nukeliama.
Savivaldybės specialistų teigimu, dėl to kalti statybos darbus atliekantys rangovai.
Dėl darbų grafiko nesilaikymo ir vėlavimo jiems skaičiuojami delspinigiai.

Pagal pasirašytą rangos sutartį, prieš metus pradėti viaduko statybos darbai turėjo būti baigti gegužės 23-iąją. Statybos rangovo – bendrovės „Hidrostatyba“ – specialistų teigimu, mažeikiškiams  gali tekti palaukti dar mėnesį ar net daugiau.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

22 Atsakymai į “Pėsčiųjų tilto atidarymas – vasarai baigiantis?”

 1. E.V. parašė:

  Dabar turėsim jau du architektūros šedevrus – socialistinio realizmo šedevrą „Kulinarijos parduotuvę“ miesto centre su parku ant stogo ir avangardinio meno produktą „Pėsčiųjų tiltą per geležinkelį“. Tarp kitko, o kaip reikės pervažiuoti šią vietą dviračiu? Visą laiką juk buvo taip – privažiuoji geležinkelį, nulipi nuo dviračio, pažiūri į kairę, dešinę, persivarai per jį, sėdi ir važiuoji toliau. O kaip dabar?

 2. Jonis parašė:

  galim dziaugtis ar kritikuot bet tikrai sitas sedevras turbut studento sukurto projekto vaisius .Siais laikais ekskalatoriai jau visur o cia laiptai ir liftas kuris bus pastoviai uzimtas ,toks ispudis kad tas tiltas tik del ataskaitos va padarem ,ir statybininkai kelia nuostaba vis pas juos problemos cia is tos operos kur apie sokeja kuriam viskas trukdo ,ir pasiziurekit ka tik Mazeikiuose bedarytu i terminus netelpa cia arba anomalija arba kompanijos sudarankiai Zodziu TILTAS NE TAM KAD NAUDINGAS BUTU BET BITIK YRA

 3. nu parašė:

  Tai jūs, optimistai, vakare tuo tiltu ir vaikščiokit. Mes tik neisim :) Reikės vakare kažkur eiti, važiuosim su taksi, arba apeisim „per aplinkui„. :))) vien tuo tiltu eisim „per aplinkui„ ;D Pastatė – naudosim. Argi galim rinktis? ;D

 4. Pastebejimas parašė:

  Lietuvoje ka bepadarytum visada bus negerai, visada „uz kadro“ sedintys moka geriau ir zino labiau. Tai ypac jauciasi provincijoje :)

 5. laura parašė:

  labai geras tiltas .

 6. a parašė:

  tai gal galėjo nors eskalatorių įrengt… o daba įsivaizduoju turinčią viršsvorio moteriškę ar kokį senuką susuktais sąnariais… net juokas nebeima, kai įsivaizuoju, kaip visi padusę lipa ir vis ilsisi.. lipa ir vėl ilsisi.. o kaip dviratinkatempia dvirką į viršų, o po to žemyn ….Liftas, juk neveiks visą laiką (juk patirtis rodo, kad niekur neveikia tie liftai, nes ilgainiui sugenda, ar tiesiog per brangu pasidaro)…..

 7. Nusivylusi Janina parašė:

  Matosi, kad projektas visiškai nupigintas. Tikrai įsivaizdavau patogesnį ir labiau pritaikytą senoliams ir neįgaliesiems.

 8. lolas parašė:

  Toks jausmas, kad Mažeikiuose daugiau niekas nevyksta vakarais, tik plėšimai ir žaginimai ir visi tie nusikaltėliai kaip dangiškosios manos laukė tilto pastatymo. Gal mažiau kriminalų per teliką reiktų žiūrėti?

 9. mazeikiske parašė:

  Man irgi atrodo,jog nebus ten nei saugu, nei svaru, tik nuo traukinio busim apsaugoti. Tik kas apsaugos nuo mieste vaikstanciu degradu?Is kameru mazai naudos, jei veidas pasleptas. Tokia realybe, nors ir ne kasdien, bet visko buna ir atvirose gatvese, o cia uzdara patalpa.

 10. Mažeikietė parašė:

  Pritariu Gražinai ir Piestiesiems. YPATINGAI bus NESAUGU VAKARE NEI DIENĄ. Kas tokį balvoną sugalvojo, būtų pakakę pigesnio ir paprastesnio, o dabar griausim,kirpsim tvorą ir eisim…..nes saugumas svarbiau …

 11. skaitytoja parašė:

  galėjo lifto kabina būti permatoma , kažkaip saugiau būtų keltis, o dabar tai tikrai gali ir apiplėšti kol pakils ,o išlipus nubėgti,nė pagalbos neprisišauksi. O gal bus visai gerai…

 12. Grazina parašė:

  Vakare tai per ji eiti bus tikrai nesaugu,ir kas toki nesamoninga tilta sukure.

 13. PĖSTIEJI parašė:

  TILTAS KAIP TILTAS, BET TAMSIU PAROS LAIKU TIKRAI NESAUGU BUS JUO EITI. ČIA NE MANO VIENO NUOMONĖ, SU KUO TENKA PAKALBĖT APIE TILTĄ TAI DAUGUMOS TOKIA NUOMONĖ. VAKARE PER GELEŽINKELIO PERĖJĘ NELABAI DRĄSU EITI, O PER TILTĄ TAI DAR BAISIAU.

 14. Rita parašė:

  Ilgokai užtruks kol nusigausim į kita puse :)

 15. Tomas parašė:

  Takas vedantis prie tilto, taip pat nepažymėtas specialiais dangos ženklais regėjimo negalią turintiems žmonėms. Ir kodėl taip reikia nemėgti neįgalių žmonių, o viešai deklaruoti savo susirūpinimą neįgaliųjų integracija?

 16. Tomas parašė:

  Dar gerai įsižiūrėjus į foto, pamačiau, kad durys į liftą ne automatinės. Vėl didžiulis minusas. Apie dviratininkus ir neįgalius vežimėliuose tikrai nepagalvota.

 17. Tomas parašė:

  Tiltas, žinoma, ne architektūros ir technologijų šedevras, bet funkciją atliks. Jo labai reikėjo šiame daug gyvybių nusinešusiame ruože. Kliūva tik viena, kodėl nebuvo projektuojamas tiltas su patogesniu (nuožulniu) pakilimu dviratininkams, panašiai kaip Klaipėdoje. Bijau, kad gali susidaryti prie lifto eilės, nes neįgalieji, vyresnio amžiaus žmonės, su vežimėliais tikrai nekils stačiais laiptais. Dviratininkai piko metu greičiau apvažiuos per Viekšnių pervažą nei sulauks savo eilės

 18. Lina parašė:

  Skaitau ir juokas ima is tokiu nerisliu sakiniu, norėčiau pamatyt gyvai tuos komentatorius…Jėzau mielieji pasidžiaugti matau jums nelabai sekasi, o bambeti tai tobulai! Super tiltas labai modernus!

 19. nuomonė parašė:

  Komentatoriams depresija,kad visur mato tik blogį? Ar jau artėjanti pilnatis veikia?

 20. Jūra parašė:

  Nežinau kas projektavo, bet nusipelno bausmės už tokį „viaduką“. Tai yra baisu. Minskas totalus. Jau galvojau Mažeikiai šiek tiek modernėja, tinkamai įsisavins ES pinigus… bet padarytas pats pigiausias variantas, tinkantis nebent tūkstantį gyventojų turinčiam kaimui.

 21. Komentatorius parašė:

  Aš tikiuosi, kad atidarymo proga visame mieste bus sustabdytas eismas, ant tilto Mango surengs koncertą, o šalia bėgių bus nemokamai dalijamas maistas, kalbas sakys prakaituoti ir pilvoti dėdės, o po savaitės prikakotas tilto pakampęs apuostys tik šunys, žmones pykins ir jie tiltu nesinaudos.

 22. as parašė:

  kam jis isvis buvo reikalingas?pinigus tik plauna….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto