Peticija dėl „Skate parko“: prašoma atsakyti į klausimus

Saldus „Skate parkas“ jau veikia, Mažeikių – dar aptvertas. Virginijaus Sungailos nuotr.

Mažeikiuose pradėta rinkti parašus po peticija dėl „Skate parko“. Ją galima pasirašyti ir internetu. Per porą dienų peticiją pasirašė trys šimtai gyventojų.
Rajono valdžios reikalaujama atsakyti į klausimus, susijusius su riedlenčių ir BMX dviračių parko projekto įgyvendinimu.

Savivaldybės  administracijos direktorius Saulius Šiurys stebėjosi, kad tiek aistrų keliama vertinant dar nepriduotą eksploatuoti objektą. Parašų rinkimą, gyventojų klaidinimą jis pavadino politikavimu.

Savivaldybės tarybos narys Virginijus Sungaila „Santarvei“ teigė, kad inicijuoti peticiją, kurią įregistravo Lina Šiugždienė, paskatino gyventojų nepasitenkinimas Mažeikiuose įrengtu „Skate parku“.
„Savivaldybė riedlenčių ir BMX dviračių parką reklamavo kaip vieną patraukliausių jaunimo susibūrimo vietų, bet, pasimačius „Skate parko“ įrengimo rezultatui, dauguma mažeikiškių suprato, kad Mažeikių rajono valdžia netesėjo duotų pažadų rajono gyventojams ir skaudžiai nuvylė rajono jaunimą. „Skate parkas“ yra daug prastesnės būklės nei Saldaus „Skate parkas“, su kuriuo mūsiškis nuolat buvo lyginamas ir buvo kalbama apie jo panašumus“, – Tarybos narys teigė tuo įsitikinęs ir apsilankęs Salduje.
Peticiją, adresuotą Savivaldybės administracijai ir merui, liepos 21 dieną įregistravo Lina Šiugždienė. Per porą dienų ją pasirašė trys šimtai gyventojų.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Saldaus „Skate parkas“. Virginijaus Sungailos nuotr.

6 Atsakymai į “Peticija dėl „Skate parko“: prašoma atsakyti į klausimus”

 1. Daiva parašė:

  Partijos ,,Laisvė ir teisingumas“ atstovai vis dažniau ir dažniau nusikalba. Vienas atstovas gyventojų parašų rinkimą pavadino – politikavimu. Bet yra ,kai ir politika tampa pelningu verslu. Kas valdo informaciją – tas valdo ir situaciją.

 2. Zemaitis parašė:

  STALINAS buvo isakes kovai su korupcija skirti naujas dvejas naujas kapines o ne didziulius pinigus biurokratijai, darbuotojams ir tt

 3. Anonimas parašė:

  Nuvažiavau į Telšius.Buvau prie kelių ežerų,pavaikščuojau pakrantėmis.Įvažiavau į Mažeikius ir pasidarė taip niūru.Beje,esu juos apėjęs skersai ir išilgai. Jauni ,aktyvūs žmonės junkimės į sambūrį ,gal kas išeis.Su seniais pražūsime.Pvzd.Tauragės valdžia-jaunimui.Tvarkosi puikiai savo kieme.

 4. Laris parašė:

  Išvykdamas iš lt,pravaziavau pro Saldus,latviai gal po pietų ir durni,bet mes tai visiškai kiauri(apie mzk valdzia).Saldus zydi tiesiogine zodzio prasme,nuvaziuokit 40km mere, nors tu to vardo nevertas,ir pamatysi kaip tikras šeimininkas tvarkosi savo kieme,fontanai ne tokie kaip mūsų šedevrai,žydi visur geles,skateparkas,tai ne mūsų kažkoks nesusipratimas…atsiliekam vien nuo parasto latvijos miestelio visu sviesmeciu…dabar pažiūrėkit į veidrodį,ir pasakykite sau-kas aš toks?šeimininkas miesto ar eilinis biurokratas,pilka masė…GEDA..!!!

 5. Rolandas parašė:

  Tegul ir būna politikavimas ,bet Sungaila dėl šio klausimo yra teisus, mes ne durni mes matome kiek yra išpilto cemento. Ir kaip atrodo parkas Saldus mieste. Baikit mus kvailinti. Ir pagaliau imkitės atsakomybės.

 6. Anonimas parašė:

  Jaunimas, vaikai visi jūs Mažeikių valdžiai esate tik dėl to ,kad sulaukę balsavimo amžiaus cenzo nueitumėte ,o geriausiai, kad neitumėte prie balsavimo urnų. Tada išrenka draugai draugus ir senukai toliau Mažeikiuose karšinasi. Viso gero Mažeikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto