Pienininkai pagalbos sulauktų tik priėmus kitų metų ES biudžetą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo Rusijos paskelbtų sankcijų nukentėję Lietuvos pieno gamintojai kompensacijų gali tikėtis priėmus kitų metų Europos Sąjungos (ES) biudžetą, teigia naujasis žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Filas Hoganas.
Kaip skelbia Žemės ūkio ministerija, Žemės ūkio ir žuvininkystės ministrų tarybos metu su F. Hoganu asmeniškai susitikusi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė priminė Lietuvos prašymą kompensuoti pieno sektoriui nuostolius, patirtus dėl Rusijos embargo.
Atsakydamas ministrei F. Hoganas teigė, kad nuostolių kompensavimo klausimai turėtų paaiškėti per artimiausias savaites.
„Jūsų gerai argumentuoti reikalavimai dėl nuostolių kompensavimo yra pagrįsti, naujausi statistiniai duomenys tai irgi patvirtina. Tik šią minutę kol kas neturime finansinio instrumento jūsų šalims padėti – turime laukti teigiamo sprendimo dėl 2015 metų biudžeto. Išsisprendus biudžeto klausimui aš galėsiu išpildyti buvusio komisaro pažadus“, – ministerijos pranešime cituojamas žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto