Piešiniai pelnė prizus ir ekskursiją po gaisrinę

Mažeikiškiai valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai padėkos raštais apdovanojo konkurso nugalėtojus. Nuotrauka iš PGT archyvo

Visą mėnesį Mažeikių rajone vyko mokinių piešinių ir plakatų konkursas „Saugi mokykla“, kurį surengė Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyris. Konkursui iš viso buvo pateikta apie penkiasdešimt darbų.

Konkurso nugalėtojams, kuriuos iš kiek daugiau kaip penkiasdešimties darbų atrinko komisija, sudaryta iš Mažeikių dailės mokyklos mokytojų ir tarnybos atstovų, įteiktos Mažeikių PGT viršininko padėkos bei atminimo dovanos. Taip pat vaikams ir jų mokytojoms organizuota  ekskursija po Mažeikių PGT patalpas, pademonstruota gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika, atsakyta į vaikus dominančius klausimus.
Pirmų-ketvirtų klasių grupėje visos prizinės vietos atiteko Viekšnių gimnazijos pradinių klasių moksleivėms – trečiokei Dominykai Deltuvaitei, ketvirtokėms Vanesai Kugrytei ir Aidai Drazdauskaitei.
Vyresniųjų moksleivių (penktų-aštuntų klasių) grupėje geriausiu piešiniu pripažintas Sodų pagrindinės mokyklos septintokės Karinos Kupliauskytės piešinys, antroji vieta pripažinta tos pačios mokyklos penktoko Luko Saulevičiaus piešiniui, o trečios vietos prizas įteiktas Kalnėnų pagrindinės mokyklos aštuntokei Svajūnei Purkėnaitei.

One Reply to “Piešiniai pelnė prizus ir ekskursiją po gaisrinę”

  1. Sara parašė:

    Saunuoliai gaisrininkai ir mokytojai, kuriems rupi vaikai-juk tai musu ateitis.Aciu!Sekmes mokinukams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto