Tarp beveik pusšimčio Lietuvos vokalinių ansamblių šventėje-konkurse „Šilų aidai 2016“ dalyvavusių kolektyvų pasirodė ir Pikelių kultūros namų mišrus vokalinis ansamblis „Sodžius“.
Į kas dvejus metus Šilalėje vykstančią muzikos šventę „Šilų aidai“ suvažiuoja kolektyvai iš visos Lietuvos.
„Mūsų palyginti jaunas ansamblis šioje šventėje dalyvavo pirmą kartą. Dar nesam ypatingai brandus kolektyvas, tad tuo, ką pasiekėme čia, esame patenkinti. Mums čia dalyvauti buvo naudinga dėl to, kad šventės metu pasisėmėme patirties, daug pamatėme. Paskutinėje vietoje taip pat nebuvome“, – kalbėjo ansamblio vadovas Antanas Erlickis.
Konkurso komisijai vadovavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos chorinio dirigavimo katedros vedėjas doc. Dainius Puišys, jam talkino choro „Ave Vita“ vadovas Kastytis Barisas bei muzikologas Viktoras Gerulaitis.
Kaimo ir miestelių vokalinių ansamblių kategorijoje, kurioje varžėsi ir pikeliškiai, dalyvavo 23 kolektyvai. „Sodžius“ su dar dviem kolektyvais pasidalijo šešiolikta ir septyniolikta vietomis.
Šaunus mūsų kultūros namelių vadovas subūrė dar šaunesnį kolektyvą. Pikeliai valdo valioooooooooo