Pinigai už salės nuomą – tik sutartyje?

Antikorupcijos komisija, vadovaujama Linos Rimkienės (viduryje), Sodų pagrindine mokykla susidomėjo sulaukusi jos mokytojo prašymo. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antikorupcijos komisija aiškinasi, ar Sodų mokyklos sale Mažeikių teniso klubas naudojasi teisėtai. Auditoriai, tyrę situaciją, neaptiko jokių dokumentų, kad už ją būtų mokama, kaip to reikalauja Savivaldybės tarybos sprendimas.
Audito pradėtą darbą šiuo metu tęsia Savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta darbo grupė.
Dėmesys į Sodų pagrindinę mokyklą buvo atkreiptas, nes jos mokytojas pateikė prašymą išsiaiškinti, kiek pinigų gaunama iš salės nuomos ir kam jie išleidžiami.

Į galimus pažeidimus dėmesį atkreipė Sodų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas, kūno kultūros mokytojų metodinės grupės pirmininkas Vladas Šulcas. Jis raštu kreipėsi į Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorių Bronių Kryžių, Švietimo skyriaus vedėją Apolinarą Stonkų  ir Antikorupcijos komisijos pirmininkę Liną Rimkienę.
Mokytojas savo prašyme teigė, kad, jo žiniomis, Sodų pagrindinės mokyklos sporto salėje galimai be pagrindo (sutarčių) suaugusiųjų sportui 2015–2016 mokslo metais (panašiai buvo ir 2014–2015 mokslo metais) yra suteikta 41 valanda per savaitę (7 mėnesius per metus). Jis prašė patikrinti šią informaciją ir išsiaiškinti, kiek pinigų yra surinkta iš šitų paslaugų.
V. Šulcas pageidavo sužinoti ir tai, kur nukeliauja už salės nuomą surinkti pinigai, nes, jo duomenimis, mokyklos kūno kultūros ir sporto reikmėms 2015–2016 mokslo metais buvo skirta vos 30 eurų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

18 Atsakymų į “Pinigai už salės nuomą – tik sutartyje?”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Sakot fizrukai nemokyti?.. Bet juk nemokytas nesugebėtų viso to ponų būrio už nosies vedžioti! Kas jau kas, o Šulcas geriausiai žino apie šios mokyklos sporto salės remontą. Juk ne savivaldybė skyrė pinigų remontui, o tie, kurie nuomojasi. Vien grindų danga tokiam plotui kiek kainuoja… Fui, kaip žema ir niekinga! Ne tik dėl Šulco niekingų poelgių. Pamąsčiau: mūsų rajonui taip pat vadovauja, reiškia, niekingi žmonės, jei kiti remontuoja jų turtą, o savivaldybė, t.y. konkretūs asmenys, reikiamu momentu „praranda“ atmintį. Tai žemiau purvo ribos.
  Net įsivaizduoti negaliu, kaip dabar jaučiasi tie žmonės, kurie akivaizdžiai ir sąmoningai šmeižiami. Va, ką eilinį kartą padarė Šulco narciziškasis susidievinimas.

 2. as parašė:

  tas kas nuomuojasi sodu mokyklos sporto sale stalo teniso sportui populiarinti , tas zadejo ja ir suremontuoti . gaila kad taip greita stonkus, kryzius ir meras pamirsta . jiems butina pavartoti bilobil.

 3. to privatus parašė:

  visi fizrukai tingūs ir nemokyti, tik labai nori vadovauti.bET SŪDAS GAUNASI

 4. to privatus parašė:

  Taip taip, direktorė tikrai Amerikoje daro viską ką gali, kad išgelbėtų mokyklą. O ir būdama čia ne ką naudingesnė būtų.

 5. Monikinio tėvai parašė:

  Na, kad kūno kultūros mokytojai, ypač p. Šulcas, sugeba paduoti tik krepšinio kamuolį ir toliau sėdėti prie stalo, tai jau kita kalba. Inventoriaus trūksta, manau kaip ir kitose mokyklose taip pat, bet mokytojams darbo įdėti reikėtų ir daugiau patiems motyvuotiems būti.

 6. oficialu parašė:

  Mažeikių rajono savivaldybės tarybos 2016-03-25 sprendimu Nr. T1-77 patvirtintas mokinių skaičius 2016/2017 mokslo metams:
  Ventos progimnazija – 888
  Kalnėnų pagrindinė mokykla – 800
  Sodų pagrindinė mokykla – 293
  Matyt į pirmąsias dvi mokyklas suvažiuos vaikai iš Latvijos.

 7. Privatus parašė:

  Direktorė daro viską ką gali, kad išgelbėti mokyklos egzistavimą, pritraukti didesnį mokinių skaičių. Ne viena mokykla nėra apsaugota nuo mokslo permainų ir pertvarkymų, mokinių skaičiaus mažėjimo Mažeikių mieste. Toks „fizinio lavinimo mokytojas“ Šulcas, kaip ir kiti prieš tai turėtų nedirbti ir tiek.

 8. kažkas parašė:

  Visiškai sutinku. Išvis labai mažai lėšų yra skiriama sporto salės atributikai. Patys kūno kultūros mokytojai stengiasi, kad mokiniam būtu įdomiau pvz: yra labai senas tinklinio tinklas ir jį patys mokytojai tvarko kad nesuplyštu. Arba išvis nėra futbolo kamuolio, mokiniai turi spardyti išlsileidusi tinklinio kamuoli, nes direktorė kuri į metus tik pora kartų tepasirodo neskiria sporto salėj daugiau lėšų, o išvažiuoja atostogauti. Labai pritariu mokytojui Šulcui.

 9. To "Vyturiui" parašė:

  Jūsų teisybė, buvo opozicijos lyderis p. Kaktys . Ruošėsi svarstyti nuteistą Vyturio direktorę korupcijos komiteto posėdyje.Tačiau……… nebesvarstė. Tas pats yra ir su ponia Rimkiene. Supratote……

 10. aha parašė:

  Tai , apie direktore visai galima tik patyleti. Mokyklos greit nebeliks , ji bus išdalinta visokiems senjorams ir t.t. Mokiniai nebegalime per praejima praeiti , nes senjorams atidave pirma auksta. Ne nu cia tik paploti galiu mokyklos valdziai , kad mokykla yra dalinama bet kam

 11. Anonimas parašė:

  Visiskai sutinku su Mokytoju Sulcu. Atsibodo sodu mokyklos direktore visiskai nieko nedaro del mokyklos, nesistengia, popamokinei veiklai visiskai neskiria valandu mokytojams ir t.t pati dabar du menesius atostogauja.. Gera direktore ar ne?

 12. savas parašė:

  Kiek kam nukrenta.

 13. Vyturys parašė:

  Čia visi savi – tiek pozicija, tiek opozicija. Žmogus, nuteistas už sukčiavimą ir mokyklai paaukotų pinigų pasisavinimą, sėkmingai vadovauja pradinei mokyklai…. Viskas teisėta…. Kad pozicija tyli, tai viskas aišku – savas saviems akies nekerta, o dar įvertinus kas darė Vyturio mokyklos renovaciją ir kam „galimai nubyrėjo“…. O opozicijos tylėjimas įrodo, kad ir ten visi savi. Patriukšmaujame ir pamirštame… Iki galo taip niekas ir nepabaigta, viskas laiku nuraminta ir nutildyta… Parodija Mažeikiuose tiek iš opozicijos, tiek iš antikorupcijos komisijos bei jų vadovų… Lina Rimkiene, Tavo rinkėjai vis dar laukia rezultatų, o ne tik kalbų…

 14. nuomonė parašė:

  „Kol teismas neįrodė, tol žmogus nekaltas. Be to, reikia išklausyti ir kitą pusę. Egzistuoja nekaltumo
  prezumpcija“, – sako švietimo skyriaus vedėjas. Ir teismas įrodė, ir buvo kalta, bet Vyturio pradinės direktorė dirba sau ramiai toliau. Ir nieko, kodėl tuo atveju jokia rajono komisija nieko netyrė, netikrino, o jei ir tyrė, tai kaip rajono meras leidžia dirbti teistam už tokią veiklą žmogui direktoriumi?

 15. Nesuprantu parašė:

  O tai kur tie pinigėliai nubyrėjo? Šulcui, kad toks nesąžiningas? Ar kam kitam. Idomu kam?

 16. pritariu,idomu parašė:

  Šulcas,matai užpavydėjo, tegu pasižiūri į save,o paskui rūpinasi kitais reikalais.O tai ką ,Jis liežuvio neturi ir negali nuėjęs vietoj išsiaiškinti

 17. idomu parašė:

  Toks nesąžiningas žmogus, kaip V.Šulcas tegalėjo pateikti užklausą. Komisijai reiktų geriau pasidomėti pačių mokytojų (kuris be to yra rusų kalbos mokytojas, o dirba kūno kultūros).

 18. Vardas (privalomas) parašė:

  O baseinas…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto