Pirkinys: nei avanso, nei automobilio

Pareigūnai ragina gyventojus atsargiau elgtis su panašaus pobūdžio avansiniais pervedimais. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Bandęs įsigyti automobilį 35-erių metų mažeikiškis neteko tūkstančio litų.

Naršydamas po vieną interneto portalą vyriškis aptiko jam tinkamą automobilį – 2010 metų laidos „Fiat 500“. Paskambinęs nurodytu telefonu sužinojo, kad automobilis kol kas yra Prancūzijoje, o  Lietuvoje bus tik po Velykų.
Mašinos pardavėjas mažeikiškio paprašė avanso – tūkstančio litų. Pinigai iš vyro ir jo žmonos sąskaitų kovo pabaigoje buvo pervesti į UAB „Temporatas“ sąskaitą.
Nors Velykų šventės baigėsi, bet nei automobilio, nei avansu įmokėtų pinigų mažeikiškis kol kas negavo. Su „pardavėju“ susisiekti negali, jo telefonas išjungtas.
Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, už tai gresianti didžiausia bausmė – laisvės atėmimas iki trejų metų.
Pareigūnai ragina gyventojus atsargiau elgtis su panašaus pobūdžio avansiniais pervedimais. Pirmiausia derėtų įsitikinti, kad norimų įsigyti prekių internetu pardavėjai iš tikrųjų egzistuoja ir yra patikimi.

One Reply to “Pirkinys: nei avanso, nei automobilio”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Vot dar kaip buna.O ka tai imonei padarys ,ogi nieko ji pareiks ,kad uzsakymas yra vykdomas tik del kokiu nors nesklandumu neisejo pristatyti prekes laiku ir tiek.dar neaisku ar yra koks popiergalis tarp imones ir pirkejo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto