Pirmą kartą įgyvendinamoje programoje dalyvauja devyni jaunuoliai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Gegužės mėnesį Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariai patvirtino jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programos vykdymo tvarkos aprašą.

Šiuo dokumentu įtvirtinta galimybė jauniems žmonėms porą vasaros mėnesių padirbėti mūsų rajono įmonėse, o darbdaviams numatyta kompensuoti jaunuoliams išmokėtą darbo užmokestį.
Dalyvauti programoje buvo atrinkti devyni jaunuoliai, juos įdarbino penkios rajono įmonės.

Mūsų rajone tokia jaunimo užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa įgyvendinama pirmą kartą.

Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė, bendraudama su „Santarve“, džiaugėsi: pavyko pasiekti, kad programa startavo. Mat buvo išankstinio skepticizmo, pasakymų: „Kam to reikia, kas norės kad ir tik porai vasaros mėnesių įdarbinti vaikus.“

Jaunimo reikalų tarybos nariai žinojo, kad kitų Lietuvos rajonų savivaldybėse panašios programos įgyvendintos jau prieš kelerius metus, tad jiems norėjosi sudaryti galimybę kad ir nedidelei rajono jaunimo daliai įsilieti į vietinę darbo rinką.

„Pasitardami su Jaunimo reikalų tarybos nariais, parengėme nuostatus. Jie buvo patvirtinti. Įvyko programos dalyvių atranka ir nuo liepos pradžios septyni vaikinai ir dvi merginos – šios programos dalyviai – jau dirba“, – kalbėjo A. Purauskytė.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto