Pirmą kartą mero postą mažeikiškiai patikėjo moteriai

Nuotr. iš lrt.lt

Pirmą kartą istorijoje Mažeikių savivaldai vadovaus moteris. Socialdemokratę Rūtą Matulaitienę mero poste panoro matyti 8 785 rinkimuose dalyvavę rajono gyventojai. Jos konkurentas – Žaliųjų partijos atstovas Linas Memys sulaukė 6 896 rinkėjų palaikymo. Pretendentus skiria  1 889 rinkėjų balsai.
Pirmajame ture atotrūkis tarp šių pretendentų į mero postą buvo didesnis: R. Matulaitienė pirmavo 2725 balsais.

Mažeikių rajone dirbo 33 rinkimų apylinkės. Net  28 apylinkėse balsavimo rezultatai palankūs R. Matulaitienei. Jos konkurentui L. Memiui šiek tiek daugiau balsų pavyko laimėti Reivyčių ir Viekšnių rinkimų apylinkėse bei kaimiškose Kapėnų, Laižuvos, Urvikių apylinkėse.

13 Atsakymų į “Pirmą kartą mero postą mažeikiškiai patikėjo moteriai”

 1. Koksskirtumas, parašė:

  vyras,ar moteris.Svarbu,kad gerai dirbtų savo darbą ir brežnevinius dinozaurus mandagiai išsiųstų į užtarnautą poilsį.

 2. parašė:

  pritariu Virginijai ir tikiuosi, kad Rūta Matulaitienė bus puiki Mažeikių rajono merė. Sėkmės jai ir visai naujai išrinktai savivaldybės tarybai.

 3. Žinot parašė:

  Kaip besistengė kai kurie veikėjai prakišti į merus memį, žmonės išreiškė savo valią! Ačiū Dievui, kad Mažeikiai- ne tik rimkienė, auryla, ir kiti išverstaskūriai… Rūtai Matulaitienei- sėkmės darbuose! Ir neikit su velniu obuoliaut, nesijunkit taryboje su koncervais! Arba parduos, arba suės su batais!

  1. issirinkau ka norejau parašė:

   Nebus lengva merei Matulaitienei dirbt mazeikieciu gerovei. Jau pirma diena po rinkimu rimkiene ir auryla, susiglaude uzpakaliais, kuria kenkeju komanda. Patirties kaip kenkti jie turi, atitinkamai „ivertinti“ rinkeju kabinesis kiek begales, nei garbes, nei sazines nera, viskas uzdengta pedokonserviniais isdavikiskais sidabriniais………Stirpybes Rutai Matulaitienei ir jos komandai ir kuo toliau nuo kenkeju gaujos, nesileiskit velnio i baznycia

  2. * parašė:

   pagal mane tai kaip tik stengesi kitos puses rinkejai su savo fantazijom.. tai net nezinau ar zmones nebuvo suklaidinti. pamatysim turbut

 4. Arvydas parašė:

  Super, pagaliau gal kažkas bus nauja

  1. . parašė:

   Niekas nesikeis nes visi tie patys sedes taryboj kur jau 20 metu sedi

 5. Anonimas parašė:

  Man visiškai nesvarbi miesto galvos lytis. Man svarbiausia, kad miestas paaliau pradėtų keistis: tvarkomos gatvės, daugiabučių kiemai, griaunami apleisti pastatai, steigiamos darbo vietos. Pažiūrėsim, kaip miesto veidas pradės keistis po metų-dviejų. Jei permainas pamatysim, reiškia išsirinkom teisingai.

  1. Vaidas parašė:

   Visiškai sutinku su jumis.

 6. Tautietis parašė:

  Viščiukus skaičiuosim rudeni .O dabar sekmes darbuose ir nepasiduoti prieštaringai vertinamu verslininku esančiu partijoje itakai.

 7. Brolis parašė:

  Valdžia Taryboms , valio draugai

 8. issirinkau ka norejau parašė:

  Saunuoliai mazeikieciai, kad, neziurint i Rimkienes ir Aurylos dideles pastangas, pedkonservu saikai nepavyko prastumti savo tarno Memio. Toki desanta jakilaiciu, makaraityciu, dargiu it kitu propagandistu kvietesi ir tie nepadejo. Dabar pasigalas liezuvius ir kandziosis kiek begaledami merei Rutai Matulaitienei. O baznyciai ne i nauda, kai apie altoriu sukinejasi atstovas tu, kurie uz narkotikus, vienalytes seimas, sarajevus ir kitoki bruda. Save gerbiantis zmogus pasirinktu arba ta, arba ta, neveidmainiautu del valdzios lovio

 9. Virginija parašė:

  Turėsime darbščią ,sumanią ,pareigingą ,turinčią puikių idėjų merę . Manau , ji tikrai savo darbais įrodys ,kad buvę merai vyrai , atsisėdę į mero kėdę , pamiršdavo dirbti Mažeikių labui. Sėkmės ,ponia Rūta . Mes Jumis tikime .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto