„Pirmas kadras“ atlaikė pirmųjų metų išbandymus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kino klubas „Pirmas kadras“ sulaukia ne tik mažeikiškių, bet ir kaimyninių rajonų gyventojų dėmesio.
Nedidelė, bet ambicinga dviejų merginų komanda: Brigita Kateilienė ir Giedrė Kazlauskytė – veiklą pradėjo prieš metus, o dabar džiaugiasi, kad kino klubo idėja Mažeikiuose pateisino lūkesčius.

Repertuaras įvairus

Kino klube „Pirmas kadras“ filmų spektras labai įvairus – didžiausia dalis filmų – komerciniai ir holivudiniai, tačiau klubas orientuojasi ir į šviečiamąją veiklą – stengiasi rodyti europinius filmus, kurie skirti ne vien pramogai.
Daugiausia susidomėjimo, kaip teigia G. Kazlauskytė, susilaukia lietuviški filmai bei kino produkcija vaikams.
Europiniai, nekomerciniai filmai mažiau populiarūs – vis dėlto galima pasidžiaugti, kad nors ir nedaug, tačiau susidomėjusių žiūrovų atsiranda. „Pirmo kadro“ įkūrėjų nuomone, jei bent vienas žmogus filmą pažiūri – buvo verta jį rodyti.
„Stengiamės prisitaikyti prie mažeikiškių skonio“, – tvirtino G. Kazlauskytė.
„Pirmas kadras“ nėra profesionalus kino teatras, tad dėl savo įrangos klubas negali gauti visų filmų, kurie yra rinkoje. Ir vis tik kino entuziastės džiaugiasi, kad „Pirmas kadras“ sugeba gauti vis daugiau filmų bei rodyti juos tuo pačiu metu, kaip ir didžiųjų miestų kinai.

Kol tėveliai žiūrės filmą, vaikai žais

Kino klube „Pirmas kadras“ vyksta edukacinės programos moksleiviams. Kino klubas įdomus  jaunimui – jaunų žmonių, mokinių atvyksta ir iš kitų miestelių bei džiaugiasi, kad turi galimybę taip praleisti laisvalaikį.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Justina RIMKUTĖ

One Reply to “„Pirmas kadras“ atlaikė pirmųjų metų išbandymus”

  1. Giedrė parašė:

    Kelis kartus buvau, tai viskas liuks, tik problema, kad ekranas nėra akių lygmenyje, ir paskausta kaklą laikant galvą aukštyn… Sekmės mergaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto