Pirmasis badmintono medalis

Viekšniškiai badmintonininkai: (iš kairės) Aloyzas Jarošaitis, Rimantas Gricius ir Artūras Buzas, pasirodymu pirmenybėse liko patenkinti. Nuotrauka iš komandos archyvo

Prie tradiciškai mūsų rajone kultivuojamų sporto šakų apdovanojimų kraičio šiais metais prisidėjo ir badmintonininkai. Jie medalį pelnė šalies veteranų ir mėgėjų badmintono pirmenybėse.

Rungtyniavo trys rajono atstovai

Kaune vyko šalies veteranų ir mėgėjų badmintono pirmenybės, kuriose šešiose amžiaus grupėse varžėsi aštuoniasdešimt šeši šios sporto šakos atstovai. Čempionate jėgas išbandė ir trys mūsų rajono Viekšnių miestelio atstovai.
Sėkmingiausiai iš jų pasirodė Rimantas Gricius, kuris rungėsi tarp šešių per 45 metų amžiaus kategorijos varžovų. Varžybose, kurios vyko vieno minuso sistema (susitikimą pralaimėjęs sportininkas iš pirmenybių iškrinta), viekšniškis į antrąjį ratą pateko be kovos, ten pralaimėjo vėliau antrąją vietą užėmusiam sportininkui, o po to kovoje dėl bronzos medalio rezultatu 21:16 ir 21:14 palaužė Artūro Krūvelio iš Kauno klubo „Setas“ pasipriešinimą.
Aloyzas Jarošaitis, kovojęs per penkiasdešimties metų amžiaus sportininkų kategorijoje, užėmė šeštąją vietą tarp aštuonių dalyvių, o Artūras Buzas, rungtyniavęs per keturiasdešimties metų varžovų grupėje, liko dešimtas.

Mėgėjų žaisti badmintoną yra

Tai jau ne pirmas kartas, kai viekšniškiai badmintono mėgėjai vyksta į šios sporto šakos varžybas, tačiau, kaip pripažino patys, tai pirmas kartas, kai kartu važiavo visi trys miestelio atstovai.
„Badmintoną jau kultivuojame apie penkerius metus, mėgėjų pažaisti miestelyje netrūksta. Tie, kurie ilgiau lankome treniruotes, nusprendėme nuvažiuoti ir patikrinti savo jėgas“, – kalbėjo bronzos medalininkas.
Pasirodymu pirmenybėse sportininkai nenusivylė – esą kas jaučia, kad dar nėra pasiekęs atitinkamo lygio, į tokias varžybas paprasčiausiai nevažiuoja, o nuvažiavus, smagu jose iškovoti bent vieną, o dar geriau kelias pergales.

2 Atsakymai į “Pirmasis badmintono medalis”

  1. Įspudingas parašė:

    Sveikinu Viekšniškius. Normalaus žmogaus gyvenimas yra gražus savo paprastumu, Deje yra tokių kuriems svarbūs tik įspūdžiai. Tegu jie sau vaikšto įspūdingai nuo žemės atitrūkę.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    nieko įspudingo:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto