Pirmasis čempionato ratas baigtas pergale

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos čempionate savaitgalį baigėsi pirmojo rato kovos. Mažeikių „VIP“ ekipa jį užbaigė pergale prieš Kauno „Arsenalo“ komandą.

Rezultatą persvėrė tik po dviejų įvarčių

Savaitgalį namuose mažeikiškiai susitiko su dar taškų neiškovojusia Kauno „Arsenalo“ komanda. Pirmajame kėlinyje mūsų ekipa, kuriai dėl ligos negalėjo atstovauti keli žaidėjai, turėjo didžiulę persvarą, tačiau jos nesugebėjo paversti įvarčiais. Kauniečiai vienos iš kontratakų metų pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.
Vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir po pertraukos – mažeikiškiai atakavo, tačiau ir į jų vartus vėl krito įvartis.
Praleistas įvartis „užvedė“ mūsų komandą – iš pradžių Julius Mockus sušvelnino rezultatą, o po kelių minučių Deividas Gineitis jį išlygino.
Kėlinio viduryje tolimu smūgiu Renatas Žebrauskas persvėrė rezultatą „VIP“ naudai, o dar po kelių minučių šis žaidėjas pelnė savo antrąjį įvartį ir mažeikiškiai šventė pergalę rezultatu 4:2.

lačiau skaitykite antradienio laikraštyje.