Pirmasis ratas baigtas pergale

Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių pirmąjį ratą pergale baigė Mažeikių „VIP“ futbolininkai. Sekmadienį Radviliškyje jie palaužė vietos „ŠSPC Radviliškį“.

Rungtynės prasidėjo dviem greitais įvarčiais mūsų ekipos sąskaiton – šeštą rungtynių minutę pasižymėjo Arsenijus Buinickis, dar po dviejų minučių aikštės šeimininkai kamuolį nukreipė į savo vartus. Kito įvarčio sirgaliams teko laukti iki paskutinės rungtynių minutės – tuomet vėl pasižymėjo mažeikiškiai – kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Viktoras Bartoševičius. „VIP“ šventė pergalę rezultatu 3:0.
Po pirmojo rato „VIP“ tarp dešimties komandų yra šešta: ji iškovojo tris pergales, vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė penkis pralaimėjimus.
„Kalbant apie paskutines rungtynes, daug ką padarė du greiti įvarčiai – komanda nusiramino, žaidė savo žaidimą, valdė situaciją aikštelėje. Galbūt norėjosi daugiau įvarčių pelnyti, bet išnaudojome tik vieną iš daugelio progų.
Kalbant apie pirmą ratą, galiu pasakyti, kad tik keleriose paskutinėse rungtynėse pagaliau yra susižaidimas, po truputį žaidėjai supranta vienas kitą. O tikėtis ko nors kito ir nebuvo galima, juk po praėjusio sezono pasikeitė apie 80 proc. komandos. Antrajame rate tikslas aiškus – iškovoti kuo daugiau taškų ir užimti kuo aukštesnę vietą prieš atkrintamąsias varžybas“, – planais dalijosi komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Antrąjį reguliaraus čempionato ratą mažeikiškiai pradės Šiauliuose šį sekmadienį, kai susikaus su vietos „FK Saulės kraštu“. Šiai komandai debiutinėse sezono rungtynėse mažeikiškiai nusileido rezultatu 1:2.