Pirmasis ratas baigtas pralaimėjimais

Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse Mažeikiuose netrūko atkaklių dvikovų tarp FK „Atmosfera“ žaidėjų ir plungiškių. Nuotr. „FK Atmosfera“ archyvo

Trečiadienį Kaune vyko Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos paskutinės pirmojo rato rungtynės. FK „Atmosfera“ susitiko su vietos „BE1“ ekipa. Susitikimas susiklostė nesėkmingai – pralaimėta rezultatu 0:3.

Dvi paskutinės pirmojo rato rungtynės mažeikiškiams susiklostė itin skaudžiai – penktadienį namuose rezultatu 0:2 nusileista Plungės „Babrungui“. Abejose paskutinėse rungtynėse pirmuosius įvarčius mažeikiškiai praleido rungtynių pradžioje, o visų rungtynių metu turėdavo neblogų progų išlyginti rezultatą. Kiti įvarčiai į mūsų vartus krisdavo paskutinėmis rungtynių minutėmis: žaidžiant su plungiškiais antrasis įvartis praleistas paskutinę rungtynių minutę, su kauniečiais – antrasis ir trečiasis įvarčiai krito likus septynioms ir keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos.

Po pirmojo rato FK „Atmosfera“, iškovojusi šešias pergales, sužaidusi vienas rungtynes lygiosiomis ir patyrusi aštuonis pralaimėjimus, žengia vienuoliktoje vietoje tarp šešiolikos komandų. Mažeikiškiai yra surinkę 19 taškų, tačiau turnyrinėje lentelėje ekipos yra labai arti viena nuo kitos – mūsų komandą nuo penktos vietos skiria keturi taškai. Taigi, laukia įdomus antrasis ratas. Dabar čempionate – pertrauka, o antrasis pirmenybių ratas prasidės liepos 26-ąją, pirmąsias rungtynes FK „Atmosfera“ žais Gargžduose prieš vietos „Bangos B“ ekipą.

Rugpjūtį mažeikiškių laukia dar vienas išbandymas – ištraukti Lietuvos FPRO taurės ketvirtfinalio burtai, kurie suskirstė aštuonias turnyre likusias ekipas į poras. Mažeikiškiams teko Kauno rajono FC „Hegelmann“, kuri Lietuvos futbolo A lygoje šiuo metu užima antrą vietą. Rungtynės bus žaidžiamos Mažeikiuose, kol kas abi ekipos tariasi dėl rungtynių datos, susitikimo nugalėtojas pateks į taurės pusfinalį.