Pirmasis sezono startas – Baltarusijoje

Mažeikiškių delegacija Baltarusijoje pelnė tris medalius. Nuotrauka iš klubo archyvo

Sezono pradžią mažeikiškiai karatistai pradėjo turnyru Baltarusijoje. Kelionė į šią šalį juos nuvargino labiau nei pačios kovos.


Iškovoti trys medaliai 

Baltarusijos Volkovysko mieste vyko atviras Baltarusijos karatė čempionatas, kuriame jėgas išbandė daugiau nei penki šimtai sportininkų iš penkių valstybių ir 38 klubų. 
Lietuvos komandą sudarė šešių klubų atstovai, tarp kurių buvo ir keturi Mažeikių karatė klubų „Žemaitis“ ir „Danas“ karatistai. Komandai vadovavo Lietuvos karatė asociacijos prezidentas Vidmantas Butnorius.
Dvi dienas trijose aikštelėse vyko atkaklios kovos, po kurių paaiškėjo, kad susumavus visas prizines vietas Lietuvos komanda yra garbingoje antroje vietoje ir nusileido tik šeimininkams. Treti liko Rumunijos sportininkai, ketvirti – Rusijos, penkti – latviai.
„Galime pasidžiaugti ir mažeikiškių medaliais: karatė klubo „Danas“ atstovas Gvidas Kenstavičius suaugusiųjų grupėje kata rungtyje užėmė garbingą trečiąją vietą, dvylikametis „Žemaičio“  klubo auklėtinis Nedas Jucys kata rungtyje savo amžiaus grupėje pasipuošė sidabro, absoliučioje grupėje –  bronzos medaliais“, – sakė „Žemaičio“ klubo treneris Rolandas Volkovas.


Jautėsi kaip prieš du dešimtmečius 

Kaip prisipažino R. Volkovas, į Baltarusiją sportininkai vyko tarsi į žvalgybą – paskutinį kartą šioje šalyje jie varžėsi prieš aštuonerius metus. 
„Jaunimas pamatė, kaip mes gyvenome prieš daugiau kaip dvidešimt metų ir turi galimybių įvertinti tai, ką turime. Tiesa, karatistų meistriškumo atžvilgiu ten niekas labai nepasikeitę – jaunimo daug, daugelis sportuoja, sąlygos sudarytos, tad daug pajėgių sportininkų“, – pasakojo treneris.
Tačiau prieš vykdamas dar kartą į šią šalį rungtyniauti, treneris sakė, jo gerai pagalvotų – vien prie sienos, kur eilės, tikrinimai ir įvairių deklaracijų pildymas, teko pralaukti po keturias valandas. Ten sportininkai labiau pavargo negu sporto salėje.


Laukia įtemptas sezonas 

Naujasis karatė sezonas pilnas iššūkių Mažeikių karatistams: jų laukia daug tarptautinių turnyrų ir čempionatų. 
Spalio viduryje G. Kenstavičius ir V. Butnorius vyksta į pasaulio čempionatą Serbijoje, tuo pat metu kita grupė mažeikiškių sportininkų vyks į tradicines varžybas „Tallin open 2013“ Estijoje.
„Po to laukia varžybos Vokietijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Rusijoje ir, žinoma, Lietuvoje. Tikimės, kad pavyks į jas nuvežti, kad įgytų tarptautinės patirties, daugelį mūsų rajono klubų atstovų. Gaila, kad kol kas dėl netikėtos rankos traumos negali varžytis viena geriausių mūsų sportininkių Gabrielė Marozaitė“, – sakė R. Volkovas.

One Reply to “Pirmasis sezono startas – Baltarusijoje”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    SAUNUOLIAI !!! Nuosirdziausi sveikinimai sportininkams ir ju Treneriams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto