Pirmasis sniegas didelės įtakos avaringumui neturėjo

Autoriaus nuotr.

Policijos duomenys rodo, kad šeštadienį mūsų rajone iškritęs pirmasis sniegas didelės įtakos saugiam eismui neturėjo, keturi automobiliai nuvažiavo nuo kelio, sužeistų asmenų nėra.

Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius informavo: „Savaitgalį didesnio skaičiaus techninių avarijų neužregistravome, sužeistųjų avarijų metu nebuvo. Pažymėtina tik tai, kad kai kurie vairuotojai neprisitaikė prie pirmojo sniego – užregistruoti keturi atvejai, kai automobiliai nuvažiavo nuo kelio.“

Sekmadienio popietę Laižuvoje sustabdytam vairuotojui policija nustatė 0,47 promilės girtumą, jo atžvilgiu pradėta administracinė teisena.

Pareigūnai primena, kad pasikeitus eismo sąlygomis vairuotojams būtina pasirinkti saugų greitį, pėstiesiems tamsiu paros metu reikia naudoti atšvaitus arba kitokius šviesą atspindinčius elementus. Transporto priemonių savininkams dera prisiminti, kad nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama motorines transporto priemones ir priekabas eksploatuoti su vasarinėmis padangomis. Mopedus, motociklus, triračius, visų rūšių keturračius eksploatuoti su vasarinėmis padangomis draudžiama nuo gruodžio iki vasario mėnesio, taip pat tai draudžiama nuo kovo iki lapkričio, jeigu ir nedidelė važiuojamosios dalies atkarpa yra apsnigta ar apledėjusi. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto