Pirmasis sniegas išbandė tarnybas

Iš viso nuo ryto rajone dirbo septyni barstytuvai, turintys visą valymo įrangą, ir vienas krautuvas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį iškritęs pirmasis sniegas patikrino tarnybų, prižiūrinčių rajono kelius ir miesto gatves, darbą.

Dirbo septyni barstytuvai

Kaip informavo kelininkai, jų tarnybos darbą penktadienį pradėjo pusę penkių ryto ir pirmiausia valyti kelius teko sediškiams: pustyti pradėjo nuo Sedos ir Židikų. Vėliau į darbą įsitraukė ir mažeikiškiai kelininkai.
„Iš viso nuo ryto rajone dirbo septyni barstytuvai, turintys visą valymo įrangą, ir vienas krautuvas. Kitos technikos išleisti į kelius nebuvo didelės būtinybės. Pagal instrukcijas valėme krašto kelius ir ten, kur eismo intensyvumas didesnis negu tūkstantis mašinų per dieną“, – informavo valstybės įmonės „Telšių regiono keliai“ Mažeikių kelių tarnybos viršininkas Silvestras Micheenko.
Barstytuvai dirbo keliuose Mažeikiai–Kuršėnai, Mažeikiai–Skuodas, Mažeikiai–Plungė, Bugeniai–Pikeliai, Telšiai–Seda, Telšiai–Židikai bei kelyje į Laižuvą iki Žiogaičių.
Anot S. Micheenko, sandėliai yra pilni – sukaupta per šešis šimtus tonų druskos bei per tris tūkstančius kubinių metrų smėlio, tarnyba pradėjo dirbti žiemos režimu.

Medžiagų sukaupta pakankamai

Komunalininkai pradėjo dirbti nuo keturių ryto, technika į gatves išvažiavo apie septintą valandą, kai po truputį ėmė šalti, informavo UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ direktorius Andrius Noreika.
„Pagrindinėse miesto gatvės dribo du barstytuvai, didesnio technikos poreikio gatvėse nebuvo. Turime dar tris traktorius ir kitos technikos“, – komentavo direktorius.
Pašnekovas pažymėjo, kad tai buvo pirmasis išbandymas sniegu, tačiau tarnybos dar nedirbs žiemos sąlygomis – technika į gatves išvažiuos pagal poreikį, sinoptikų prognozės artimiausiai savaitei dar nerodo, kad orai bjurtų.
Būtinų valymui ir barstymui medžiagų yra prikaupta pakankamai, nes, kaip sakė direktorius, bendrovė gyvuoja daugiau kaip dvidešimt penkerius metus ir pasiruošimas žiemai ne naujovė.
Rajono kelių policijos poskyris informavo, kad penktadienio rytą jau buvo įregistruotos dvi avarijos, kai nesuvaldyti automobiliai nuvažiavo nuo kelio.

3 Atsakymai į “Pirmasis sniegas išbandė tarnybas”

  1. Juonis parašė:

    Aš vakar švenčiau uošvienės metines. Prisirijau arielkos ir nežinau ku sendien dąrytau

  2. Antanas. Židikai parašė:

    Aš tai pamačiau pirmąjį sniegą ir man pasistojo. Mergina neprieštaravo ir leido subėgiinti į jos putūką. Gal kūdikėlis bus?

  3. Sonata parašė:

    Važiavome iš Pikelių į darbą ryte ir jau barstytuvus sutikome . Tai labai šaunu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto