Pirmasis snygis patikrino tarnybų pasiruošimą

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

[nggallery id=931 template=caption]Pirmasis snygis penktadienio rytą patikrino, kaip žiemai pasiruošusios rajono kelius ir miesto gatves prižiūrinčios organizacijos.

Pradėjo trečią ryto

Miesto gatvių atkarpas prižiūrinčios bendrovės „Mažeikių komunalinis ūkis“ vyriausiasis mechanikas Rimantas Šatkus teigė, kad oro sąlygos buvo stebimos visą naktį, komunalininkai su savo technika – dviem „Mercedes Benz“ ir „Maz“ markės valytuvais-barstytuvais, į miesto gatves išvyko trečią valandą ryto.
„Pradėjome barstyti druską nuo Laisvės gatvės, sukome ratą M. Daukšos, Žemaitijos, Skuodo, Gamyklos gatvėmis. Po to, kai darbai buvo atlikti pirmai priežiūros kategorijai priklausančių miesto gatvių atkarpose, juos pradėjome pagal eismo intensyvumą žemesnės kategorijos gatvėse ir pasukome į Vytauto gatvę“, – pasakojo vyriausiasis mechanikas.
Komunalininkai, stebėdami sinoptikų prognozes, tikisi, kad po pietų snygis baigsis, termometro stulpelis pakils ir tada jau bus galima pradėti valyti.

Darbus lemia kelių kategorija

Įgyvendinus regioninių kelių priežiūros įmonių reformą, valstybės įmonė „Kauno regiono keliai“ sujungta su dešimt kitų regioninių kelių priežiūros įmonių ir nuo lapkričio pirmosios veikia kaip VĮ „Kelių priežiūra“. Į šią valstybės įmonę įsiliejo ir valstybės įmonė „Telšių regiono keliai“, kuri dabar yra valstybės įmonės „Kelių priežiūra“ Telšių padalinys.
Mažeikių rajone šiuo metu yra septyni antram krašto kelių priežiūros lygiui priskiriami keliai, juose priežiūros darbai vykdomi nuo šeštos valandos ryto. Šiai kategorijai priklauso kelių Kuršėnai–Mažeikiai, Telšiai–Seda, Ežerė–Mažeikiai, Mažeikiai–Plungė–Tauragė, Mažeikiai–Skuodas, Mažeikių aplinkkelis ir Bugeniai–Pikeliai atkarpos. Trečiajai krašto kelių kategorijai, kuriuose darbai vyksta nuo devynių ryto iki šešių valandų vakaro, priklauso tik kelias Seda–Židikai.
Darbai nuo šešių ryto buvo pradėti pirmai rajoninių kelių priežiūros kategorijai priklausančiuose dviejuose rajoniniuose keliuose Mažeikiai–Laižuva bei Anulynai–Tirkšliai.
Antrajai rajoninių kelių priežiūros kategorijai, kur darbai buvo pradėti tik nuo devintos valandos ryto, priklauso vienuolika rajoninių kelių, o trečiajai – 35 Mažeikių rajono keliai. Juose darbai pradedami tik baigus tvarkyti krašto reikšmės ir aukštesnio priežiūros kokybės lygio rajoninius kelius.

5 Atsakymai į “Pirmasis snygis patikrino tarnybų pasiruošimą”

 1. idiocracy parašė:

  SNYGIS gegužės pradžioje buvo užklupęs netikėtai. tačiau ,ko jūs tikėjotės gruodžio mėnesį? alinančio karščio?

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Bet su saligatviu valymu tai tragedija..gaila ziureti i vyresnio amziaus zmones…apie pereja virs gelezinkelio isvis nekalbu, vakar viena laiptu puse buvo visa apledejus. Seniunas komentavo kazkur, kad neapsimoka barstyt saligatviu, nes uz keliu val nebelieka slidumo, o zmones vel tipo skundzias del zvyro. Tada klausimas-ka veikia tie zmones, kurie atlieka viesuosius darbus-valyti gatves?? Sedi ant suoliuku ir nosi krapsto?

 3. www parašė:

  Kokius kelius jums, grybai pirmi du, reikėjo valyti? Tai ką jūs žiemą veiksite, jei iškritus 2 snaigėms jau reikėjo kelius net nusausinus būti? Padangas užsidėkit arba autobuso bilietus nusipirkit

 4. melagiai parašė:

  Vytauto gatvė irgi nevalyta buvo

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Nebuvo nuvalyta vieksniu gatve

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto