Pirmasis snygis patikrino vairuotojus ir kelininkus

Pirmasis snygis išbandė kelius ir gatves prižiūrinčių įmonių pasiruošimą žiemos sezonui. Autoriaus nuotrauka

Pirmasis gruodžio pirmadienis mažeikiškius pasitiko snygiu, kelius ir gatves prižiūrinčių įmonių technika į darbą kibo nuo ankstyvo ryto.

Dėl naktį buvusio ar besitęsiančio snygio daugelyje šalies rajonų magistralinių, krašto ir rajoninių kelių dangos padengtos šlapio sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Septyniuose šalies rajonuose, tarp jų – ir Mažeikių, susiformavęs plikledis. Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo informavimo skyrius pirmadienį visus informavo, kad keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo.
Kaip pranešė AB „Kelių priežiūra“ Mažeikių kelių tarnyboje, šios tarnybos šeši barstytuvai į kelius išvyko penktą valandą ryto, keliai buvo barstomi druska. Pirmiausia buvo vykdomas barstymas antros kategorijos priežiūros krašto kelių atkarpose: keliuose Mažeikiai–Kuršėnai, Telšiai–Seda, Ežerė–Mažeikiai, Mažeikiai–Skuodas, Mažeikių aplinkkelis, Mažeikiai–Plungė–Tauragė ir Bugeniai–Pikeliai.
Nuo aštuonių ryto vėl prasidėjo snygis, po jo keliai bus valomi ir vėl barstomi.
Kaip informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, pirmadienio rytą gauta gerokai daugiau pranešimų apie avarijas, visos jos techninės, didžioji dalis jų – nuvažiavimas nuo kelio. Avarijų su skaudžiomis pasekmėmis išvengta. Pareigūnai atkreipia dėmesį į tai, kad vairuotojai dar neįvertino pasikeitusių oro sąlygų ir nepasirenka saugaus greičio.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Pirmasis snygis patikrino vairuotojus ir kelininkus”

  1. Apolinaras parašė:

    Gal ir gerai. Išsimiegojai. Nuėjai į darbą. Atsigėrei kavos. Išėjai parūkyti, nufotografai savo gatvę ir turi straipsnelį, gali eiti namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto