Pirmasis stipruolių startas buvo pergalingas

Mažeikių komanda triumfavo Bauskės regiono pirmenybėse. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pirmasis šių metų mažeikiškių štangos spaudimo atstovų pasirodymas pažymėtas medaliais – Latvijoje vykusiose Bauskės regiono štangos spaudimo čempionate mūsų rajono atstovai iškovojo komandinę nugalėtojų taurę.

Mažeikiškiai jau antrus metus dalyvauja Bauskėje vystančiose regiono pirmenybėse. Šiemet jose varžėsi 123 sportininkai, susibūrę į trylika komandų. Praėjusiais metais mūsų rajono štangos spaudikai vyko savo iniciatyva ir tapo turnyro nugalėtojais, šiemet jie buvo pakviesti atskiru kvietimu. Mūsų rajonui atstovavo 17 sportininkų. Be jų, iš Lietuvos dar varžėsi Naujosios Akmenės komanda.
Mažeikiškiai buvo „nedraugiški“ šeimininkams – surinkę 116 taškų, vėl iškovojo pirmąją vietą, penkiais taškais aplenkę Bauskės komandą ir septyniais – Aizkrauklės sportininkus.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.