Pirmasis tarybos posėdis: intriga dėl kai kurių postų išlieka

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Antradienį įvyko pirmasis šios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdis. Į jį susirinko visi 27 mažeikiškių išrinkti politikai, dešimt jų į tarybą sugrįžo, 17 tarybos narių – nauji žmonės.
Priesaikas davė į tarybą išrinkti politikai ir naujasis meras Vidmantas Macevičius.
Savivaldybės taryba dėl pasibaigusių įgaliojimų iš pareigų atleido Savivaldybės administracijos direktorių Bronių Kryžių ir jo pavaduotojus.
V. Macevičius įvardijo, kad į Savivaldybės administracijos pareigas teiks Laimos Nagienės kandidatūrą. Administracija neliks be vadovo, kol kandidatės duomenis patikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba, – mero teikimu laikinai eiti direktoriaus pareigas taryba pavedė Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjai Rimai Podelienei.
Mero pavaduotojo pareigas ir toliau eis Sigutė Bernotienė, už jos kandidatūrą slaptu balsavimu pasisakė 16 tarybos narių. Apie kitą pavaduotojo postą kol kas nekalbama.
Tarybos nariai pasirinko komitetus, kuriuose jie dirbs. Kaip ir įprasta, populiariausias – Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetas, jame dirbs trečdalis tarybos narių.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

21 Atsakymas į "Pirmasis tarybos posėdis: intriga dėl kai kurių postų išlieka"

 1. JO,JO parašė:

  Socdemai užsikrėtę baisia gobšumo liga,,Realistas“ parašė visą tiesą.Amžini valdytojai iki smerties.

 2. realistas parašė:

  O man labiausiai užkliuvo tai, kad socdemų rinkinukas tikrai puikus amžiaus vidurkio prasme. Negi dabartinis skyriaus aktyvas tiek yra nubuksuotas, kad tik tokio amžiaus garbius ponus dėlioja į sarašo prioritetus? Tai kur ta tikroji socialdemokratija? kaip atrodo socialdemokratas pasauliniame kontekste?
  Jaunas, neturintis kapitalo ( užgyventų turtų), dirbatis altruistiškai, vardan visuoptinio gėrio …….. O pas mus kažkaip ta socialdemokratija labai jau ryškiai KAPITALIZAVOSI IR MATERIALIZAVOSI.

 3. Vaidas parašė:

  Gaila, jog neturime nepriklausomos ziniasklaidos. Jei tokia butu, idomu but paskaityt interva su 9 desimti pradejusiais Trakiniu, Macijauskiene, Teniu. Nesuprantu, asmeninis gerbuvis oi kaip sutvarkytas, galetu sau zmones keliaut, iskylaut, anukus dabot, bet ne – ragais, nagais isikibe laikosi, tipo be ju Mazeikiai uzsilenks…….

 4. Vardui parašė:

  Ar čia ta korespondentė rengė administracijos direktoriaus, mero ataskaitas? Tose mazeikiai.lt įkeltose ataskaitose pilna lietuvių klb. klaidų. Ir p. Nagienės pastaba taryboje dėl tūkst. eurų neištaisyta. Pažiūrėkite 32, 33 psl. Mero 4 psl. ataskaitoje irgi visokių kliurkų…

 5. Rinkimų iliuzija... parašė:

  …arba iliuzija, kad rinkėjai juos išrinko, kaip gali būti ponia Nagienė tokiame svarbiame poste, kai jos partija taryboje opozicijoje…įdomiausia, kad opozicijoje ir konservatoriai, gal jie kartu…tie 13… įdomu, ką ponia Rimkienė į tai?… Ponas Macevičius reikėtų suprasti nebežino, kaip valdyti miestą, kad renkasi kokį 20 metų buvusią ekonomikos komiteto pirmininkę?… Juk ji ir buvo Nr.1 pono Kryžiaus patarėja-revizorė… Žodžiu: „Drakonas mirė – tegyvuoja drakonas…“

 6. nepartinė parašė:

  visiškas cirkas. balsavau už Macevičių, bet nuo pat pirmų akimirkų nusivyliau. Blaškymasis, net nežinojimas pilnos komandos: vienas vicemeras. O Bernotienės pasisakymas, strategija verčia susimąstyti, kad nieko gero nesitikėti. jei taip būtų kalbėjusi prieš rinkimus – būčiau balsavusi PRIEŠ juos.

 7. Vardui parašė:

  manau, rietus demonstravo, nes kunigėlių buvo… argi pirmas kartas

 8. vardas parašė:

  o man reportaže iš posėdžio labjausiai įsiminė savivaldybės korespondentės sėdėjimo pozai. gal čia taip bandoma išvyti savo senasias partietes????

 9. Siaip parašė:

  Man tik siaip idomu, ka turi bendro Vyniautas ir socialdemokratija? Ta prasme jis jautrus pilieciu ir savo pavaldiniu socialinems problemoms, ar kaip cia? Kiek girdejau, darbo salygos Grusteje vienos geriausiu Europoje, taip sakant socialiai orientuotos……………

 10. Pipenas parašė:

  Senolių burelis fotografija prisiminimui kur baigesi rymtas gyvenimas prasideda vaikystė,sėkmės prie šaškių lentos.Turėtu senjorai patys susiprasti ir užleisti jaunimui

 11. Ir vel parašė:

  mazeikieciai renkasi praeiti,senatve.Nors jaunu ir neliko mieste.Zodziu rugstanti provincija.

 12. Rinkejas parašė:

  Pritariu Hariui. Pavelavau diena atnesti ataskaita, sumokejau 500 litu baudele. Bjaurastis

 13. Haris parašė:

  Nagiene seno sukirpimo politike ir biurokrate. Kiek zmoniu ji pasmauge Sodroj uz nesumoketa 1 lita. Arestuodavo saskaitas ir t.t. Zodziu ragana ant sluotos su nuolat nuo nosies krentanciais akiniais. Ar gali toks besirdis ir bejausmis zmogus dirbti zmoniu labui? Merui siulyciau gerai pagalvoti …

 14. vaje parašė:

  Pastebejimas- Kryžius nustumtas, Rimkienė lenda į priekį, valio Sungailai! Neduok jiems taryboje miegoti!

 15. Apstulbes komanda parašė:

  Ir vel tie patys pensininkai valdzioje !

 16. Jazminas parašė:

  Vėl etatiniai šiknoj sliekų ieškantys komentatoriai… tik pamato Rimkienę ir traukiasi kaip velnias kryžiaus. Debiliukai ir tiek, ką čia daugiau pasakyti :) Socdevatniku partijos fanai.

 17. To opa parašė:

  Bet jie teisūs.

 18. Opa parašė:

  Komentatoriai,,karolis“ ir,,vietinis“ matyt praeitoje kadencijoje stipriai prisidirbę,kad taip bijo Linos.Jie net nenutuokia,kad taip berašydami kelia konservatorių reitingą.

 19. Karolis parašė:

  Moteris nuo stulpo nori atrodyti laabai reikšminga :) Net Bernotienę nustūmė į antrą planą …

 20. Komentatorius parašė:

  Čia kažkoks pensinkinkų ir neįgaliųjų susirinkimas, kur reikėjo padaryti bendrą nuotrauką?

 21. vietinis parašė:

  Rimkienė vėl savo stiliuje….kai tiK fotografuotis tai nepraleidžia progos grūstis prie mero šono tipo pažiūrėkit kokia aš svarbi..Rinkėjai jug aiškiai parodė jos vietą ir begalės komentarų jai signalizuoja:Būk kuklesnė,savikritiškesnė tai gal ką nors tada ir pasieksi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto