Pirmasis žiemos sniegas kelininkams problemų nesukėlė

Pirmasis sniegas, iškritęs trečiadienio rytą, rajono keliuose didelių rūpesčių nepridarė, vis dėlto vairuotojams patariama važiuoti atsargiai. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienio rytą Mažeikių rajone iškrito pirmasis sniegas. Žiemos krituliams kelininkai buvo pasiruošę – jie dirbo nuo septintos valandos ryto.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo, kad trečiadienio rytą dėl slidžių kelių ruožų sudėtingesnės eismo sąlygos buvo susidariusios Mažeikių, Skuodo, Klaipėdos ir Jurbarko rajonuose. Be to, Mažeikių rajone silpnai snigo.
Kelius šalyje prižiūri bendrovė „Kelių priežiūra“, Mažeikių rajone tuo užsiima šios bendrovės Vakarų regiono Telšių kelių tarnybos Mažeikių meistrijos darbuotojai. Vyriausiasis inžinierius Linas Balsys „Santarvei“ sakė, kad trečiadienio darbai – ne pirmas išvažiavimas barstyti kelius.
„Prieš tai lapkritį jau vyko prevenciniai barstymai, jų buvo ir anksčiau. Sakyčiau, sudėtingesnė padėtis buvo praėjusį ketvirtadienį, kai šalo ir susidarė lijundra. Trečiadienio rytą, apie šeštą valandą, pasirodė pirmasis sniegas. Jau prieš septynias į krašto ir rajoninių kelių atkarpas išvyko visi penki meistrijos turimi barstytuvai“, – informavo Mažeikių meistrijos specialistas.
Mažeikių rajone šiuo metu yra 350 kilometrų krašto ir rajoninių kelių, kurių pavaldumas priskiriamas Lietuvos automobilių kelių direkcijai, o priežiūra užsiima jau minėta bendrovė.
Ir trečiadienį, pasak L. Balsio, pirmiausia buvo barstyti trečio intensyvumo lygio ir dalies ketvirto intensyvumo lygio kelių atkarpos – kelių Mažeikiai–Kuršėnai, Mažeikiai–Plungė–Tauragė, Mažeikiai–Skuodas, Mažeikiai–Ežerė.
Meistrija taip pat prižiūri ir naująjį miesto viaduką, nes visa Algirdo gatvė yra priskirta keliui Mažeikiai–Skuodas.
Visą parą vyksta budėjimas kelių tarnyboje Telšiuose, o akcinėje bendrovėje „Kelių priežiūra“ veikia Eismo informacijos centras. Iškilus bet kokiems su valstybiniais keliais susijusiems klausimams: dėl barstymo, valymo, kliūčių keliuose ir pan., vairuotojų prašoma kreiptis telefonu 187.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Pirmasis žiemos sniegas kelininkams problemų nesukėlė”

  1. Vairas parašė:

    Ot kad anksti 7val. Jau nuo 4 val.prasideda judejimas iš Mažeikių ir į Mažeikius. Prekes veža,autobusai pajuda…,..o jie nuo 7pradeda barstymus. Geriau nesiskelbtumet,kad tokie slunkiai….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto