Pirmenybių pabaigą vainikavo lygiosios

„Olimpas SC“ jau baigė kovas šio sezono Sekmadienio futbolo lygoje, tarp dvylikos ekipų užėmęs septintąją vietą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutines Sekmadienio futbolo lygos Klaipėdos zonos rungtynes šeštadienį žaidė Mažeikių „Olimpo SC“ futbolininkai. Namuose mūsų komanda susitiko su turnyrinės lentelės kaimynais Klaipėdos „Klarksonu-Plikiais“.

Pirmajame kėlinyje, nors komandos ir dėjo daug pastangų, įvarčių pelnyti nepavyko, tuo tarpu antrajame kėlinyje net keturis kartus vartininkams teko traukti kamuolį iš vartų tinklo. Kėlinio viduryje sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams mažeikiškiams – po Aido Liutkaus ir Manto Ronkausko taiklių smūgių jie pirmavo rezultatu 2:0. tačiau pergalingo rezultato išlaikyti nepavyko – likus žaisti devynioms minutėms klaipėdiečiai sušvelnino rezultatą, o paskutinę rungtynių minutę į mūsų ekipos vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavę, svečiai iš Mažeikių išsivežė vieną tašką.
„Olimpas SC“ jau baigė kovas šio sezono Sekmadienio futbolo lygoje, tarp dvylikos ekipų užėmęs septintąją vietą – iškovota dešimt pergalių, penkerios rungtynės sužaistos lygiosiomis, septynerios rungtynės pralaimėtos.
„Pasirodymą vertinu gerai – pernykštį sezoną likome aštunti, bet tada buvome iškovoję tik šešiolika taškų, dabar gi jų surinkome net 35. Gaila, kad keleriose rungtynėse su zonos autsaideriais išbarstėme taškus, tad dėl prizinės vietos negalėjome kovoti“, – sakė komandos vadovas Donatas Voras.
Mažeikiškių ekipai futbolo sezonas dar nesibaigė – spalio 27-ąją jie Klaipėdos „Atlanto“ stadione žais Sekmadienio futbolo lygos taurės turnyro finale, kur jų laukia vietos „FK Sarema“ futbolininkai, pirmenybėse esantys trečioje vietoje.