Pirmoji pergalė – prieš čempionus

Edviną Blažį (tamsi apranga), pelniusį du įvarčius, bando sustabdyti vilniečių gynėjai. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmąją pergalę Lietuvos salės futbolo „Hummel“ A lygos pirmenybėse iškovojo Mažeikių „Olimpo SC“ futbolininkai. Pergalė namuose pasiekta grumiantis ne su bet kuo, o su praėjusio sezono šalies čempionu Vilniaus „Bekentu“.

Šeimininkai pribloškė svečius

Mažeikiškiai svečius pribloškė jau per pirmąsias dešimt minučių – įpusėjus pirmajam kėliniui mūsų komanda pirmavo rezultatu 6:0. Tik šešioliktąją pirmojo kėlinio minutę vilniečiai pelnė pirmąjį įvartį, tačiau Antanas Bulošas netrukus sugrąžino šešių įvarčių mažeikiškių persvarą. Iki pertraukos svečiai įmušė dar vieną įvartį ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 7:2 mažeikiškių naudai.
Antrajame kėlinyje fortūna labiau šypsojosi vilniečiams – jie pelnė net keturis įvarčius, mūsų komanda – vieną, ir mažeikiškiai šventė pirmąją pergalę čempionate – 8:6.
Įvarčius mūsų ekipai pelnė keturi žaidėjai – tris kartus pasižymėjo Antanas Bulošas, po du –  Edvinas Blažys ir Marius Šluta, kartą varžovų vartininką nuginklavo Antanas Tautvydas.

Laukia dvejos rungtynės išvykoje

„Kontroliavome situaciją, gaila, kad rungtynių pabaigoje leidome vilniečiams sušvelninti rezultatą ir susigadinome pelnytų bei praleistų įvarčių skirtumą. Priešininkus taip pat galima suprasti – neturėdami ko prarasti jie puolė didelėmis pajėgomis, tačiau svarbu iškovoti pirmieji trys taškai“, – apie rungtynes kalbėjo ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Artimiausius du savaitgalius mažeikiškių laukia rungtynės išvykose Radviliškyje ir Kaišiadoryse, mažeikiškiai sirgaliai savo ekipos žaidimą galės stebėti tik lapkričio 25-ąją, kai 15 valandą Sporto komplekso salėje mūsų ekipa žais su Kazlų Rūdos „STIHL -SC“ futbolininkais.
„Šis čempionatas yra įdomus tuo, kad nebėra silpnų komandų, kaip praėjusį sezoną, kai vienos komandos pranašumas buvo skaičiuojamas dviženkliu įvarčių kiekiu. Ir Radviliškyje laukia debiutantai, kurie nugalėjo čempionus. Turnyre pirmauja Kauno „Nautara“, iškovojusi abi pergales, tuo tarpu net keturios komandos, tarp jų ir mes, savo sąskaitose teturime po vieną laimėjimą“, – sakė komandos vadovas.