Pirmose atkrintamosiose – nesėkmė

Lietuvos salės futbolo A lygoje apmaudžią nesėkmę atkrintamųjų varžybų pirmose rungtynėse Vilkaviškyje patyrė „VIP“ salės futbolininkai.

});

Penktą vietą reguliariajame čempionate užėmę mažeikiškiai susitiko su laipteliu aukščiau buvusiu vietos FK „Bruklinas“ ir pirmoje rungtynių pusėje pirmavo rezultatu 2:0 po taiklių Edgaro Baranausko ir Jono Ulberkio smūgių. Dar pirmo kėlinio pabaigoje gausiai palaikomi sirgalių aikštės šeimininkai sušvelnino rezultatą iki minimumo.

Dar antro kėlinio pradžioje E. Baranauskas pelnė antrą įvartį, tačiau šios persvaros išlaikyti nepavyko: kėlinio viduryje vilkaviškiečiai rezultatą sušvelnino, o, likus penkioms sekundėms iki rungtynių pabaigos, FK „Bruklinas“ rungtyniaujantis brazilas kulnu pelnė išlyginamąjį įvartį. Rezultatas 3:3 išsilaikė ir per du pratęsimo kėlinius: šešių metrų baudinių serijoje mažeikiškių penktą smūgiuotą kamuolį atrėmė varžovų vartininkas, o jų žaidėjas progos nepraleido ir FK „Bruklinas“ iškovojo pergalę rezultatu 5:4.