Pirmose rungtynėse – įtikinama pergalė

Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai antradienį žengė pirmą žingsnį į Lietuvos salės futbolo A lygos stipriausiųjų ketvertą – pirmose atkrintamosiose rungtynėse Prienuose nugalėjo Alytaus „DFK Dainavą“.
Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas tik vienas įvartis – kėliniui baigiantis pasižymėjo mūsų ekipos žaidėjas Tadas Markevičius. Nervingų ir atkaklių rungtynių intriga plėtojosi antrame kėlinyje: mažeikiškių pasiektą rezultatą padvigubino Tomas Bružas, varžovai rezultatą sušvelnino, nugalėtojai paaiškėjo per dvi paskutines rungtynių minutes – vieną įvartį pelnė T. Markevičius, du įmušė Edgaras Baranauskas. „VIP“ šventė pergalę rezultatu 5:1.
„Rungtynės, kaip ir priklauso atkrintamosioms varžyboms, vyko įdomiai, atkakliai. Apie jų intrigą daug pasako ir tai, kad net trys alytiškiai išvydo raudonas korteles, dvi buvo parodytos „DFK Dainava“ vartininkams, tad pastarieji negalės padėti komandai kitoje dvikovoje. Progų pelnyti įvarčius buvo, džiugu, kad jas išnaudojome“, – „Santarvei“ pasakojo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Antra šių komandų dvikova vyks šeštadienį Radviliškyje. Mažeikiškius tenkintų ir lygiosios.