Pirmose sezono rungtynėse – nesėkmė

Pirmosiose šio sezono rungtynėse „M Basket“ ekipos žaidėjas Šarūnas Valunta (Nr. 9) pelnė tris taškus. Luko Šepučio nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos sezoną pradėjusi Mažeikių „M Basket“ ekipa Šilutėje patyrė pralaimėjimą.

Kovodama su šilutiškiais mūsų ekipa visą laiką buvo besivejančiųjų padėtyje – pirmą kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 20:17, po antro jie pirmavo 14 taškų skirtumu – 46:32.

Trečią kėlinį „M Basket“mažino skirtumą, likus porai minučių iki jo pabaigos, komandas skyrė aštuoni taškai. Deja, mažeikiškių klaidos (per visas rungtynes padaryta net 20 klaidų), pražangos lėmė, kad varžovai prieš paskutinį kėlinį turėjo jau 17 taškų persvarą.

Ketvirtame kėlinyje šilutiškiai skirtumą buvo gerokai padidinę, tik rungtynių pabaigoje „M Basket“ krepšininkai jį sumažino iki dvidešimties – pralaimėta rezultatu 71:91.

Mūsų ekipai dviženklį taškų skaičių surinko tik du žaidėjai: 12 taškų pelnė Ginas Mulevičius, 11 – Karolis Babušis.

Šeštadienį pirmosios NKL rungtynės bus žaidžiamos namuose – sezono atidarymo šventėje Mažeikiuose, „Ventos“ progimnazijos sporto salėje, „M Basket“ susitiks su pergalę pirmose sezono rungtynėse iškovojusiu NKL debiutantu Vilniaus „Steku“.

One Reply to “Pirmose sezono rungtynėse – nesėkmė”