Pirmosios plikledžio aukos laukia operacija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šį rytą „staigmeną“ – plikledį – pateikusios gamta pirmasis nukentėjusysis buvo ant apledėjusio šaligatvio pargriuvęs mažeikiškis – jis susilaužė šlaunikaulį.
Iki vidurdienio Mažeikių ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiųjų dar padaugėjo.

Darbo daugiau

Anksčiau iš ryto į darbą išsiruošę mažeikiškiai slidinėjo ledu apsitraukusiais šaligatviais, tad kiek įmanoma, visi stengėsi eiti šalia jų esančiais žolynais.
Pirmoji auka – paslydęs ir kritęs mažeikiškis kreipėsi į traumatologus – jam diagnozuotas šlaunikaulio kaklelio lūžimas. Vyriškis dėl traumos paguldytas į ligoninę, jo laukia operacija.
Įdienojus į ligoninės priėmimo skyrių dėl kojų, rankų nikstelėjimų, patempimų kreipėsi daugiau mažeikiškių.
„Pacientų tyrime daugiau nei įprastai“, – teigė gydytojas traumatologas Jonas Žulpa.
Medikas ypatingo recepto, kaip krintant nepatirti traumų, neturi.
„Kristi reikia minkštai, neįsitempus, panašiai, kaip krenta vos vaikščioti pradedantys vaikai – kad ir kiek jie kristų, jokių traumų nepatiria. Bet kiekvienu atveju yra kitokia situacija, tad išsiruošę į gatvę žmonės patys turėtų įvertinti šaligatvių būklę ir eiti atsargiai“, – patarė J. Žulpa.

Ankstų rytą nebarstė

Miesto seniūnas Šarūnas Armonas „Santarvei“ sakė: pats į darbą ėjo slidžiais šaligatviais. Jis teigė, kad pagal situaciją, kol lyja ir šąla arba pusto, barstyti šaligatvius yra beprasmiška. Darbai pradedami tada, kai visa tai pasibaigia.
„Pats ėjau į darbą po septynių – lijo ir šalo. Pabarstysi – nuplaus. Šeštą valandą kalbėjau su šaligatvius prižiūrinčios bendrovės „Raguvilė“ vyrais, jie sakė, kad šaligatviai sausi. Tik kiek vėliau nuo vakarų parėjo lietus, o nuo šiaurės – ledas. Apie pusę aštuonių jie pradėjo barstyti. Pirmiausia –  pagrindinėse gatvėse. Čia nieko nepadarysi, mes tik galime mažeikiškių atsiprašyti“, – kalbėjo Š. Armonas.

8 Atsakymai į “Pirmosios plikledžio aukos laukia operacija”

 1. linkiu parašė:

  pačiam armonui pardribti ir nusisukti sprandą

 2. lina parašė:

  Nereikia ne ryto ejau po pietu i senamiesti -misija neimanoma,keletas zmoniu griuvo pati maciau…negi taip sunku nors kiek pabarstyti salygatvius.As stengiausi zole eiti…

 3. Ne kas:( parašė:

  Visai nusigyveno Mazeikiai, negana to, kad miestas šventėms visai nepasipuošęs, niūru, o dar ir smelio negalėjo parūpinti, žmonės susižalojo. Nykus tas Kalėdų laukimas darosi…

 4. tuoke deina parašė:

  rek un batu apsimaute puncekas ir nepaslyset ;)

 5. Jonis parašė:

  Pasiteisinti visada mokame, bet ar esame pasiruošę sutikti žiemą, deja ne-su kuo barstyti šaligaltvius, jei smėlio nėra.

 6. tarnautoja parašė:

  Šunį vedžiau 6 val., tai lygiai taip pat buvo slidu ir 7.30, ir 12.30 val.

 7. pasipiktinusi parašė:

  Mokyklose taip pat kiemai nebarstyti,o ka jau kalbeti apie slidzius laiptus..Baisu,kad vaikas nepatirtu didesniu traumu nei sekmingas paslydimas…Mieste taip pat,kaip ledo arenoje…

 8. zmogus parašė:

  Savo atsiprasymus ponas Armonas gales pasakyti teisme, kai nukenteje zmones paduos sia amzinai atsiprasinejancia miesto valdzia i teisma!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto