Pirmosios sąskaitos už šildymą gerokai mažesnės nei pernai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškius jau pasiekė pirmosios sąskaitos už šį šildymo sezoną suvartotą šilumą. Jos gerokai mažesnės, lyginant su praėjusių metų spalio mėnesiu. Tai lėmė ne tik šiltesni orai, bet ir mažesnė šilumos kaina.
Šilumininkai informuoja, kad lapkričio mėnesį šilumos kilovatvalandė dar labiau pinga.

Šiais metais šildymo sezonas Mažeikių miesto ir rajono daugiabučiuose prasidėjo spalio 14 d. –dviem savaitėmis vėliau nei prieš metus. Šis faktas taip pat turėjo įtakos mažeikiškių mokėjimams už suvartotą šilumos energiją.
Spalio mėnesį vidutinė lauko temperatūra buvo 10,59 laipsnio šilumos, o gyvenamojo būsto kvadratinio metro šildymas mažeikiškiams atsiėjo 17 centų. Vienos kilovatvalandės kaina tą mėnesį – 4,01 cento.
Praėjusių metų spalį vidutinė lauko temperatūra siekė 9,68 laipsnio, gyvenamojo būsto kvadratinio metro šildymas kainavo 38 centus, šilumos kilovatvalandės kaina – 4,91 cento.
Bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ interneto svetainės duomenys rodo, kad sąskaitos, rajono daugiabučių namų gyventojams pateiktos už spalį suvartotą šilumos energiją, skiriasi net kelis kartus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto