Pirmosiose čempionato rungtynėse „Ereliai“ iškovojo pergalę

Po pergalingo debiuto nacionalinėje krepšinio lygoje – „Erelių“ komandos bendra nuotrauka su šokėjų kolektyvu. Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Nacionalinėje krepšinio lygoje pergalingai debiutavo mūsų miesto „Erelių“ ekipa. Pirmose rungtynėse mažeikiškiai privertė pasiduoti Tauragės komandą.

Sezono atidarymo rungtynėse namuose mažeikiškiai spurtavo jau nuo pirmų minučių, tad po pirmo kėlinio rezultatas buvo 31:16 jų naudai. Kitus du kėlinius mūsų ekipa sugebėjo išlaikyti dviženklį taškų skirtumą – po antrojo buvo priekyje rezultatu 47:36, po trečiojo – 71:56.
Ketvirtajame kėlinyje „Tauragė“ spurtavo rezultatu 17:4, tuo metu komandas skyrė tik taškas, tačiau nervingoje rungtynių pabaigoje mažeikiškiai sugebėjo išlaikyti iniciatyvą savo rankose ir šventė pirmąją pergalę rezultatu 90:85.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.