Pirmosiose rungtynėse – krepšininkų nesėkmė

Raimondas Petrauskas (balta apranga) ne kartą rado kelią prie pasvaliečių krepšio. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmosiose Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro ketvirtojo etapo varžybose „Mažeikių“ krepšininkai garbingai sužaidė su vienu iš LKL atstovų.

Septynių taškų deficitas

Ketvirtajame šio turnyro etape Nacionalinėje krepšinio lygoje pirmaujantys  „Mažeikių“ krepšininkai susitiko su Lietuvos krepšinio lygoje  tarp dešimties komandų penktąją vietą užimančiais Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ sportininkais.
Mačą sudaro dvejos rungtynės, pirmosios sekmadienį buvo žaidžiamos Mažeikiuose, antrosios –  pirmadienio vakarą Pasvalyje.
Gausiai susirinkę žiūrovai „Ventos“ progimnazijos sporto salėje pamatė įdomią dvikovą. Po pirmojo kėlinuko rezultatu 18:15 priekyje buvo mūsų ekipa, tuo tarpu po antrojo mažeikiškiai jau atsiliko keturiais taškais. Trečiajame kėlinyje mūsų ekipa krito į žaidimo „duobę“, kelių minučių atkarpą pralaimėjo net 0:13 ir po kėlinio nuo svečių jau buvo atsilikę vienuolika taškų. Ketvirtajame kėlinyje mūsų ekipa šį skirtumą sumažino iki trijų, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė pasvaliečiai, kurie nugalėjo rezultatu 82:75.

Pritrūko greičio ir jėgos

Mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Darius Tarvydas, pelnęs 21 tašką, 13 taškų įmetė Mindaugas Reminas, 10 – Raimondo Petrausko sąskaitoje.
„Mums trūksta tokių rungtynių – LKL krepšininkai žaidžia visiškai kitu greičiu, lenkia mus fizine galia. Kai netekome Raimondo Petrausko, nebebuvo kam tinkamai kovoti po krepšiais. Taip pat pralaimėjimą lėmė ir trumpesnis mūsų suolelis. Daugiau tokių rungtynių, ir mūsų komandoje esantys krepšininkai priprastų žaisti tokiu pat greičiu.
Nepaisant to, manau, kad pasirodėme garbingai, jeigu ne atkarpa, kurią pralaimėjome 0:13, bei gynyboje padarytos klaidos, galėjome galvoti ir apie pergalę“, – apie rungtynes kalbėjo ekipos treneris Aloyzas Rudys.
Pasak trenerio, ir pirmadienį komanda važiuos kautis, nori pasirodyti kuo geriau ir prieš aukštesnio lygio ekipas.