Pirmosiose šildymo sąskaitose – ir du centai už kvadratą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šilti rudens orai teigiamai atsilieps ir mažeikiškių piniginėms. Pirmosios šio šildymo sezono sąskaitos už suvartotą šilumos energiją nėra labai didelės.
Kai kuriuose daugiabučiuose šilumos energijos kaina vienam kvadratiniam metrui šildyti siekė vos du centus. Tačiau yra ir tokių namų, kur vieno kvadrato šildymas atsiėjo beveik tris litus.
Bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ interneto puslapyje skelbiama, kad spalio mėnesį vidutinė lauko oro temperatūra buvo plius 8,3 laipsnio šilumos, o vidutinė gyvenamojo ploto kvadratinio metro šildymo kaina – 1,01 lito.

Plačiau apie mažeikiškių sunaudotą šilumą ir jos kainas skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

13 Atsakymų į “Pirmosiose šildymo sąskaitose – ir du centai už kvadratą”

 1. m parašė:

  juk aišku ,kad šilumininkai su namų valdyba susitarę reguliuoja šilumą,o sako,kad reguliuojasi automatiškai pagal lauko temperatūtą,nesąmonė,ar gali kas nors juos SUTRAMDYTI

 2. petras parašė:

  Kur kreiptis mums del nesaziningo uz siluma paskaiciavima Vileisio 3 namo gyventojams? Pradejo sildyti tik nuo lapkricio 3 dienos . Kur kreiptis,ponai mums?

 3. to silumininkas parašė:

  Ponas graziai rasote, bet nesuprantate, kad daugiabutis namas- tai ne nuosavas. Kiek zmoniu, tiek ir noru. Noreciau tamstai uzduoti klausimeli- KAM NAMUOSE IRENGTI AUTOMATINIAI SILDYMO MAZGAI? AR NE JIE TURETU REGULIUOTI TEMPERATURA, O NE AS TURIU BEGIOTI APIE NAMA, IR SKAICIUOTI ATIDARYTUS LANGUS?

 4. zita parašė:

  jei jau pradarot lan gus tai reguliatoriu sildymo nustatykit ant zvaigzdutes ,ir dar uzdare langa pysvalandi taip kaikykit kol susivienodins kambario temperatura ir tada tikrai sutaupysit zymei daugiau,o kitaip mokesit uz nieka ,o silumininkai tuo dziaugsis.

 5. skaitytoja parašė:

  prasidėjo šildymas,prasidėjo gyventojų kiršinimas-juk reikia renovuoti,kiti moka mažiau,neatidarinėti langų ir t.t.

 6. Šilumininkas parašė:

  Tadui. Bent vienas pradaras namo langas reiškia, kad name spjaunama į taupų šilumos suvartojimą. Name įjungus šilumą visi laiptinės ir butų langai turi būti uždaryti, laiptinės ir rūsių durys taip pat. Priversti gyventojus taupiai vartoti šilumą galima dviem būdais. Pirmas, su jais pasikalbėti ir išaiškinti, kad 10 atidarytų langų reiškia 10 proc. didesnių šilumos sąnaudų ir, kad už išleistą į lauką šilumą mokės daugiau visi namo gyventojai. Antras, tegu vienas deleguotas asmuo nueina į butų ūkio valdybą ir paprašo sumažinti įeinamo vandens temperatūrą 1 (vienu) laipsniu. Tai sumažins kambario temperatūrą 1 (vienu) laipsniu ir pradaryti langai užsidarys. Ir pabaigoje pabandykit paskaičiuoti. Pvz.už šilumą Jūs sumokat 100 lt per mėnesį. Sumažinus vienu laipsniu temperatūrą ir privertus uždaryti visus langus ir lauko duris, Jūs bemokėsit 90 lt. Šis komentaras liečia ir REGINĄ ir Ireną. O ką Jūs padarėt, kad gyventumėt šiltai ir taupiai?

 7. Tadas parašė:

  Mūsų name karštis nenusakomas. Vakar apėjau namą – 12 langų pradari. Išeina, kad šildom orą. Optimali kambario temperatūra 18-20 laipsnių, o ne 22-23. Ventos 83.

 8. REGINA parašė:

  TAS PATS SODU 4 NAME ,ATSISAKEM RENOVUOT ,RADIATOREI SALTI ,O MOKAM DAUG TAIP PAT .KAI SKUNDEMES KAD SALAM ,PASAKE KAD SAVAITE KOL SUSIREGULIUOS SILUMA ,TAI UZ KA TIEK MOKAM ,UZ TAI KAS SAVAITE REGULIAVO IR SALTAI GYVENOM ,O GAL TAIP PAT KAD RENOVACIJOS ATSISAKEM ,NU ZIURESIM TOLIAU KA CE MUM DARYS TOLIAU.

 9. nesalta parašė:

  nemokejau ir nemokesiu. tegul kaimynai sumoka

 10. irena parašė:

  Stebuklai prasideda. Nelaimingas Zemaitijos 60 namas- 1,40 uz kvadrata, nors radiatoriai tikrai nekarsti, vos drungni. KAS BUS, KAI LAUKE SPAUS SALTIS? AR TAI KERSTAS MUMS UZ TAI, KAD NESUTIKOME RENOVUOTIS? KODEL KAI PASISKUNDZIAME BUTU UKIUI, KAINOS SUMAZEJA? KAME SUO PAKASTAS?!

 11. 11 parašė:

  Zemaitijos 15 – 0,37 lt/m2, o Vileisio 3 – 1,27 lt/m2. Jei tavo butas 40 kvadratų, tai ir moki 50 lt. Zemaitijos 32 moka po 2 cnt/m2. Trys namai moka po 0,00 lt – Draugystes 22, Laisves 28 ir Gamyklos 31. Informacija paimtas is vvvvvv_mst_lt

 12. mmm parašė:

  Vileišio 3 išvis nešildė iki lapkričio 3 dienos, o puse šimto vistiek reik susimokėt už spalį , va čia tai…

 13. haha parašė:

  zemaitijos15 2cnt matyt :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto