Planai dėl Sporto komplekso keičiasi

Sausio mėnesio Tarybos sprendimu sporto kompleksas, esantis Strazdelio gatvėje, įtrauktas į privatizuojamų objektų sąrašą. Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Sporto kompleksas Strazdelio gatvėje (prie vandentiekio bokšto) sausio mėnesio Savivaldybės tarybos sprendimu įtrauktas į privatizuojamųjų objektų sąrašą. Nors opozicijoje dirbantys politikai tokio sprendimo nepalaikė, jam priimti pakako keturiolikos valdančiosios daugumos balsų.
Nepraėjus nė pusmečiui susizgribta, kad galbūt padaryta klaida, ir imta svarstyti apie galimybę atšaukti priimtą sprendimą ir objektą išbraukti iš privatizuojamųjų sąrašo bei jį išnuomoti.

Apie tai buvo diskutuota Savivaldybės vadovų ir Tarybos frakcijų seniūnų susitikime, kuriame dalyvavo ir planų dėl pastato panaudojimo turinčio krepšinio klubo Mažeikių „Mažeikiai“ vadovas Arūnas Liškus.  

Opozicija nepalaikė

Dėl šio sporto komplekso politikams yra tekę priimti ne vieną sprendimą ir jų svarstymas visada  sukeldavo daug aistrų. Jų netrūko ir sausio mėnesį svarstant klausimą dėl šio objekto pardavimo. Opozicijai atstovaujantys Tarybos nariai už komplekso pardavimą nebalsavo, jie, skirtingai nei valdančioji dauguma, atsižvelgė į nekilnojamojo turto naudojimo tolesnes gaires numatančios darbo grupės nuomonę. Tokia darbo grupė sudaryta Savivaldybės mero potvarkiu, jai vadovavo vicemerė Rūta Matulaitienė.
„Buvome nusprendę, kad reiktų mėginti kažkaip įveiklinti šį kompleksą, ir atsiranda sprendimas įtraukti į pardavimus. Ar ši darbo grupė reikalinga, jeigu neturime sprendimų?“ – situacija tada stebėjosi šioje darbo grupėje dirbusi opozicijos atstovė Ona Kelpšienė.
Kad darbo grupė yra pasisakiusi, jog nereikėtų parduoti šio mažeikiškiams reikalingo sporto komplekso, frakcijų seniūnų susitikime neneigė ir jos pirmininkė R. Matulaitienė. Susitikime ji patikslino, kad parduoti sporto kompleksą, tai yra įtraukti į privatizuojamųjų sąrašą, nusprendė Tarybos dauguma, todėl už tokį sprendimą balsuota ir Tarybos posėdyje.

Reikalingas politinis sprendimas

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius paaiškino, kad sugrįžti prie sporto komplekso Strazdelio g. klausimo paskatino birželio mėnesį gautas prašymas išnuomoti jo patalpas. Jų pageidauja krepšinio klubas Mažeikių „Mažeikiai“, futbolo klubai „Atmosfera“ ir VIP.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Planai dėl Sporto komplekso keičiasi”

  1. Apolinaras parašė:

    Kokie Mažeikių „Mažeikių’ pasiekimai, kad jiems perduoti pastatą, jų negirdėti.

  2. Zenius parašė:

    Jonas ten padarys biokuro sandeli.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto