Planai dėl Vytauto gatvės sutvarkymo atidėti ateičiai

Vytauto gatvės gyventojai skundėsi dėl iškilusių virš kelio dangos dangčių bei dėl to, kad šalia kelio nėra šaligatvių. Autoriaus nuotrauka

Vienos seniausių mieste Vytauto gatvės gyventojai pasipiktinę jos būkle. Savivaldybė informuoja, kad bent važiuojamoji kelio dalis gali pasikeisti šiais arba kitais metais.

});

Važiavimas kelia problemų

Važiuojant Vytauto gatve miško link, neretai galima pastebėti, kad vairuotojai dažniausiai renkasi priešingos krypties eismo juostą.

„Po vandens komunikacijų įvedimo į nuosavus namus viena važiuojamosios dalies pusė yra likusi su iškilusiais dangčiais, ja važiuoti neįmanoma, bilda mašinos, važiuoklės nelaiko, todėl nori ar nenori reikia nusižengti Kelių eismo taisyklėms, stebėti, kad kas neišsuktų iš šalutinės gatvės ar kiemo. O judėjimas gana nemažas – juk Vytauto gatve važiuoja ne tik šios gatvės gyventojai, bet ir žmonės, kurie arba gyvena, arba turi sodus bendrijose „Papartis“, „Šilas ir šilelis“, „Pušynas“,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

One Reply to “Planai dėl Vytauto gatvės sutvarkymo atidėti ateičiai”

  1. Algirdas Kuličiauskis parašė:

    Nereikia viršyti leistino greičio ir niekas tai važiuoklei nenutiks.

Comments are closed.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto