Plaukikė Rūta Meilutytė praleis Europos čempionatą

ELTOS nuotrauka

limpinė čempionė ir pasaulio rekordininkė Rūta Meilutytė nedalyvaus gruodį Izraelyje vyksiančiame Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine. Rugsėjį alkūnės traumą patyrusi plaukikė ir jos treneris Džonas Radas (Jon Rudd) mano, kad šiuo metu savaitė treniruočių yra geriau nei savaitė varžybų, kad ir kaip norėtųsi ginti 50 ir 100 m Europos čempionės titulus.

Skiria laiką treniruotėms

„Esu labai patenkinta savo reabilitacija ir pažanga – ir baseine, ir sporto salėje. Nesyk sakiau, jog neleisiu, kad kas nors trukdytų mano pasirengimui olimpinėms žaidynėms Rio de Žaneire. Su Džonu apie tai ilgai diskutavome. Dabar turiu treniruotis. Dar dvi savaites gali tekti praleisti neplaukiant, nes reikės išimti iš rankos metalinę plokštelę, todėl šiuo metu turiu protingai išnaudoti kiekvieną savo treniruočių dieną, o varžybos, deja, kol kas į šį planą neįeina“, – sakė R. Meilutytė.

Sudaryta rinktinė

Į Europos čempionatą, gruodžio 2–6 dienomis vyksiantį Izraelio kurorte Netanijoje, vyks Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas, Danas Rapšys, vasarą jaunimo čempionatuose puikiai plaukęs Andrius Šidlauskas, Povilas Strazdas, Gytis Stankevičius ir į didįjį plaukimą grįžęs Deividas Margevičius.
Šiai rinktinei vadovaus treneriai Žilvinas Ovsiukas ir Ina Paipalienė.

Atlikta operacija

R. Meilutytė alkūnę susilaužė Plimute (Anglija), važiuodama dviračiu iš namų į treniruotę.
„Esu nusivylusi ir susierzinusi, kad taip nutiko. Esu nepaprastai atsargi važiuodama dviračiu – man svarbu tai daryti kasdien, kad palaikyčiau geriausią formą. Tai man patinka, padeda atsibusti ir pasirengti rytinėms treniruotėms. Aišku, viskas, ką mes darome gyvenime, turi dalelę rizikos, šįsyk taip ir nutiko“, – sakė tuomet traumą patyrusi R. Meilutytė.
Plimute plaukikei buvo atlikta stabilizavimo operacija, kurios metu alkūnė buvo sutvirtinta metaline plokštele.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto