Plėnakių kaime aptiktas padangų sąvartynas

Nuotr. iš aad.lrv.lt

Aplinkos apsaugos pareigūnai aiškinasi, kaip viename Mažeikių rajone esančiame valstybiniame žemės plote atsirado senų padangų sąvartynas.

});

Penki šimtai padangų

Mažeikių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnams dar balandžio pradžioje buvo pranešta, kad Plėnakių kaime (Tirkšlių seniūnija) yra net trys žemės sklypai, užteršti senomis automobilių padangomis. Aplinkosaugininkai nustatė, kad šioje teritorijoje yra apie 500 bešeimininkių padangų. Įtariama, kad čia buvo teršiama jau seniai, nes padangos apsamanojusios, o atliekų vieta apaugusi medžiais.

Visi šie trys sklypai galimai priklauso valstybei, todėl buvo kreiptasi į Nacionalinę žemės tarnybą dėl informacijos patikslinimo, vyksta tolimesnis įvykio tyrimas.

Gresia didelės baudos

Aplinkos apsaugos departamento atstovai primena, kad padangas vairuotojai keičia autoservisuose, todėl ten jie gali nemokamai palikti tiek padangų, kiek keičia. Taip pat panaudotos padangos ir kitos transporto priemonių priežiūros ir remonto atliekos iš gyventojų nemokamai surenkamos rajonų savivaldybių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto