Plėšikai Kapėnuose surišo ir apiplėšė senolę

Du nepažįstami žmonės pas senolę įsilaužė pro duris. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Viename iš atokesnių mūsų rajono kaimų – Kapėnuose nuo plėšikų nukentėjo 75-erių senolė. Šiais metais tai pirmasis prie sunkių ir labai sunkių nusikaltimų priskiriamas plėšimas, už kurį gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Senolės reikalavo aukso

Pusę devynių vakaro, namo šeimininkei žiūrint televizorių, išlaužę duris, į kambarį įsiveržė du nepažįstami vyrai, kurie moteriai uždėjo ant galvos apsiaustą ir surišo rankas. Plėšikai šeimininkės reikalavo aukso, aukso dirbinių arba pinigų. Neradę aukso, grobikai paėmė 1650 litų ir išsinešdino.
Įvykis šiuo metu tiriamas, daugiau jo aplinkybių kriminalistai kol kas nekomentuoja.
Šiais metais tais pirmasis prie sunkių ir labai sunkių nusikaltimų priskiriamas plėšimas, už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Pernai mūsų rajone buvo registruoti 38 plėšimai, 2010-aisiais gerokai daugiau – 58.

Panašus apiplėšimas – prieš trejus metus

Praėjusiais metais policijos pareigūnai gavo tik vieną pranešimą apie plėšimą, įsibraunant į patalpas: taip pat žiemą taip apiplėšta moteris, gyvenanti sodų bendrijoje „Papartis“.
Panašaus pobūdžio nusikaltimo Kapėnuose būta prieš trejus metus: vieną kovo naktį, išlaužę duris, pas 56-erių metų Vokietijos pilietį įsiveržė du plėšikai, kurie jį surišo ir sumušė. Iš vokiečio jie pagrobė pusantro tūkstančio litų ir pabėgo. Po šio nusikaltimo buvo sulaikyti mūsų ir Akmenės rajono gyventojai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto