Plėšimo tyrimų medžiaga paruošta teismui

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Artimiausiu metu teisėjams bus perduota plėšimo byla. Mažeikiškiams kriminalistams pavyko itin operatyviai sulaikyti asmenis, įtariamus sunkiais nusikaltimais.

Nukentėjo panevėžiečiai

Rugsėjo 22-osios vakarą Mažeikiuose buvo pradėti net du ikiteisminiai tyrimai pagal plėšimo požymius.
Į mažeikiškius policijos pareigūnus tą vakarą kreipėsi du Panevėžio rajono gyventojai, į Mažeikius atvykę atlikti statybos darbų. Tarp dešimtos ir vienuoliktos valandos vakaro Sedos gatvėje vyriškiai buvo užpulti grupės asmenų. Užpuolikai statybininkus sumušė ir apiplėšė: iš nukentėjusiojo V. R. buvo pagrobta 1017 litų įvertinto turto, o V. I. neteko turto, kurio vertė – 395 litai.
Mažeikių policijos komisariato kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai išanalizavo gautą medžiagą, surinko informaciją. Pareigūnams pavyko per kelias valandas išaiškinti nusikaltimą įvykdžiusius asmenis bei surasti iš panevėžiečių pagrobtą turtą.
Visiems trims nusikaltimą padariusiems asmenims, kurie policijai ir anksčiau buvo žinomi, pareikšti įtarimai bei skirtos kardomosios priemonės.

Gresia ilgi metai nelaisvės

Per devynis šių metų mėnesius Mažeikių rajono policijos komisariate užregistruota 20 sunkių ir labai sunkių nusikaltimų, pernai per tą patį laikotarpį jų buvo 34. Prie šių nusikaltimų priskiriami ir plėšimai, kurių šiemet užregistruota 12, kai tuo tarpu pernai jų buvo net 20-čia daugiau.
Už plėšimą, panaudojus fizinį smurtą, gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų, jeigu apiplėšiama įsibrovus į patalpas ar panaudojus nešaunamąjį ginklą – laisvės atėmimas iki septynerių metų, o panaudojus šaunamąjį ginklą arba pagrobus didelės vertės turtą – laisvės atėmimas nuo dvejų iki dešimties metų.

4 Atsakymai į “Plėšimo tyrimų medžiaga paruošta teismui”

 1. LT parašė:

  Šaunuoliai pareigūnai! o komentatoriams palinkėčiau klebonui savo nuoskaudas išsipasakoti, arba kreiptis į kompetetingas institucijas… namo renovavimas ir kriminalistų darbas yra du sirtingi dalykai tamsta :)

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  tau dzin dėl namo,kitam zdin dėl tavo apsiparšiavusios karvės.jei nebūtų dzin,nerūrintų po vieną visų,kas netingi

 3. Bucikas > zemiau parasiusiam parašė:

  Nepatikesi, bet man giliai dzin, del kazkokiu kazkokio namo problemu. Kaip ir tamstai dzin, jog mano karve apsiparsiavo…

 4. čia tikrieji plėšikai parašė:

  kada valdžioje sėdinyts raudonsnukiai seni pederastai privers savo švogerinę „gorą“ pagaliau užbaigti žemaitijos 15 apklijavimą polistiroliu.žmones su mažais vaikais gyvena,o balkonai be turėklų.Tie nuopiisos sugebėjo tik užklijuoti lapelį,kad nusiimti rankenas. gaila,kad didžioji dalis namo gyventojų paklusnūs avgalviai,norintys,kad kažkas kitas už juos eitų teisybės ieškoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto