Plinkšių globos namuose – atvirų durų diena

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Pirmasis gegužės sekmadienis yra pašvęstas motinoms – tądien minima Motinos diena. Lietuviškos meilės deivės Mildos šventė minima gegužės 13-ąją. O gegužės 15-oji yra paskelbta Tarptautine šeimos diena.
Vadinasi, nesuklysime apibendrinę ir gegužę pavadinę šeimos mėnesiu. Jį Plinkšių globos namų gyventojai paminėjo pakvietę savo artimuosius į Atvirų durų popietę.

Jungtinių tautų organizacijos iniciatyva gegužės 15-oji kaip šeimos diena minima jau daugiau nei dvidešimt metų. Tokia iniciatyva buvo siekiama padėti šeimoms išsaugoti socialinius ryšius tarp jų narių nepaisant greitėjančio žmonių gyvenimo tempo ir socialinių pokyčių.
„Prisiminkime savo vaikystę: mylinti mama, rūpestingas tėtis, globojantis vyresnysis brolis, mylintys seneliai. Atrodo, idealu. Bet ar visur taip? O gal pavargusi mama, ligota močiutė, padauža brolis, o tėtės nuotrauka tik albume? Kiekvieno mūsų šeima vis kitokia, bet kiekvienam sava ir pati brangiausia“, – sako Plinkšių globos namų direktorė Birutė Vaičkienė.
Norėdama paminėti Šeimos dieną, šių namų bendruomenė surengė Atvirų durų popietę, į kurią pakvietė gyventojų artimuosius, draugus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto