Plungės festivalyje pasirodė ir mažeikiškiai

Nuotrauka iš orkestro archyvo

Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyriaus pučiamųjų instrumentų orkestras „Griaustinis“ ir jo vadovas Kęstutis Dvaržeckis bei Mažeikių moksleivių namų šokių studijos „Saulė“ šokėjų grupė, vadovaujama Ramutės Plonienės, dalyvavo Plungėje vykusiame XIII pučiamųjų instrumentų festivalyje.


Dirigavo jungtiniam orkestrui

Orkestro vadovas K. Dvaržeckis pasakojo, kad Mažeikiams atstovavę muzikantai ir šokėjai pasirodė šauniai, buvo šiltai sutikti, o pačiam vadovui netgi teko galimybė diriguoti jungtiniam  orkestrui Algimanto Raudonikio „Žemaičių maršą“.
Gražiame Babrungo upės slėnyje buvo susirinkę aštuoni orkestrai, net trys jų profesionalūs: tai pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, Panevėžio „Garsas“ bei Vidaus reikalų ministerijos pučiamųjų orkestras.

Nuotrauka iš orkestro archyvo

Muzikantai ilsėsis 

Iš Žemaitijos regiono, be šeimininkų plungiškių, atvyko dūdoriai iš Telšių, Skuodo ir Platelių, žemaičius aplankė Panevėžio jaunimo orkestras „Pirmyn“.
Sediškiai atliko keturis kūrinius Žemaitijos regiono  grupėje, paskui kartu su profesionaliais orkestrais grojo bendroje programoje.
Keturiasdešimties žmonių kolektyvas iš Sedos su šokėjomis darniai įsiliejo į bendrą šventinę muzikinę eiseną Plungės gatvėmis.
„Dabar orkestras „Griaustinis“ atostogaus: jauniesiems muzikantams reikia pailsėti ir susikaupti naujam sezonui“, – kalbėjo K. Dvaržeckis.

One Reply to “Plungės festivalyje pasirodė ir mažeikiškiai”

  1. Vakaris parašė:

    Šaunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto