Po aplinkosauginių patikrinimų – baudos

Nuotr. iš lrv.lt

Aplinkosaugininkų akcijos „Garažiukas-Kaminukas 2022“ antrojo etapo metu ir mūsų rajono gyventojai susilaukė baudų bei įspėjimų.

});

Tikrino garažus ir pastatus 

Akcijos tikslas – aplinkos taršos prevencija bei eksploatuoti netinkamų transporto priemonių ir kitų atliekų neteisėto tvarkymo sustiprinta kontrolė.

Aplinkosaugininkai tikrino asmenis, garažų bendrijose, pavieniuose garažuose, ūkiniuose pastatuose, fermose, angaruose ir gamybinėse patalpose atliekančius transporto priemonių techninę priežiūrą, remontuojančius ir ardančius eksploatuoti netinkamas transporto priemones, taip pat buvo tikrinama, ar asmenys ir įmonės, užsiimančios automobilių priežiūra, remontu arba ardymu, šildymui naudoja tinkamą kurą, kaip tvarkomos susikaupusios atliekos.

Mažeikių aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Nilius Kupliauskas „Santarvę“ informavo, kad mūsų rajone buvo surengti šeši reidai, patikrinti 22 ūkio subjektai ir juridiniai asmenys, surašyta 16 administracinių protokolų.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto