Po apsilankymo parduotuvėje – ašaros ir baimė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Prie prekybos centrų ar kitų įstaigų automatiškai atsidarančių durų jau esame pripratę. Patogu, kai, apsikrovus pirkiniais, patiems jų nereikia atsidaryti. Tačiau taip yra ne visada – patogiosios slankiojančios automatinės durys gali ir sužeisti.
Prekybos centre „Eifelis“ nukentėjusi dvejų metų mergaitė dar iki šiol bijo eiti pro prekybos centrų duris.

Nukentėjusiųjų buvo ir anksčiau

Į „Santarvės“ redakciją dar rugpjūtį kreipėsi moteris, kuri du kartus nukentėjo nuo prekybos centro „Eifelis“ slankiojančių automatinių durų.
Mažeikiškė tąkart pasakojo dažnai eidavusi apsipirkti į šią parduotuvę, tačiau teko skaudžiai nusivilti po to, kai durų prispausta ji kreipėsi pagalbos į prekybos centro apsaugos darbuotoją. Mat vietoj pagalbos ir atsiprašymo išgirdo repliką „Nemokate eiti“.
Nuolatinė prekybos centro klientė jo atstovų tąkart norėjo paklausti dviejų dalykų: kada bus sureguliuotos slankiojančios durys ir ar prekybininkams iš viso svarbus klientų saugumas.
„Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis „Santarvę“ tuomet patikino, kad pirkėjos skundas dėl „Eifelio“ prekybos centro durų perduotas prekybos centro administracijai.

Pritrenkė dvimetę mergaitę

Nelinksmai apsipirkimas šiame prekybos centre baigėsi ir kitai mažeikiškei – Aurelijai Virketienei. Tiksliau – jos dvejų metų dukrelei, su kuria moteris atvyko apsipirkti į „Norfos“ prekybos tinklo parduotuvę, įsikūrusią prekybos centre „Eifelis“.
„Iš prekybos centro pro duris išėjau pirma, o šalia manęs, tik man už nugaros, ėjo mano dukra. Vos praėjau pro atsivėrusias duris, išgirdau garsų bumbtelėjimą. Atsisukusi pamačiau, jog viena durų pusė atsitrenkė dukrai į galvą. Akimirksniu ją patraukiau, kad dukters nesuspaustų abi durų pusės. Nuo verkiančios dukros galvos nuėmusi kepurę ant jos kaktos pamačiau didžiulį guzą ir mėlynę“, – pasakojo nukentėjusios mergaitės mama.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Po apsilankymo parduotuvėje – ašaros ir baimė”

 1. , parašė:

  turgely taip yra kasdien,bet savininkė nekreipia dėmesio

 2. lolas parašė:

  Ne dėl vaikų taip sureguliuotos, o dėl šunų ir kačių.

 3. apas parašė:

  Gal būt durų „akys“ per aukštai žiūri.todėl jas reikia nuleisti .kad pradėtų žiūrėti ne aukščiau kaip pųsmetris.Matyt taip sureguliuota,kad vaikai ne lakstytų be reikalo.

 4. Esu parašė:

  Ne tik eifeli bet ir kituose prekybos centruose automatika nekokia durys net neatsidaro arba pries akis uzsidaro

 5. zinot parašė:

  Savo vaikus reikia priziureti, durys cia niekuo detos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto