Po atkaklios kovos – „Lederos“ triumfas

Atkaklios kovos tarp „Smūgio“ (geltona apranga) ir „Lederos“ ledo ritulininkų netrūko. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Dviejų Mažeikių ledo ritulio komandų derbis buvo kovingas. Sėkmė lydėjo daugiau varžybų patirties turinčius „Lederos“ sportininkus.

Lėmė vienintelis įvartis

Ketvirtadienį Mažeikių ledo arenoje Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ ketvirtojo turo dvikovoje susitiko dvi mūsų miesto komandos – „Ledera“ ir „Smūgis“.
Nors praėjusio sezono čempionate „Smūgis“ tapo nugalėtoju, o „Ledera“ tik šiemet debiutavo  pirmenybėse, tai neatspindi ekipų pajėgumo – pastaroji jau kuris laikas įsitvirtinusi tarp pajėgiausių šalies ledo ritulio žaidėjų, o „Smūgis“ rungtyniauja tik antrąjį sezoną.
Atėję stebėti mažeikiškių derbio, sirgaliai nenusivylė – vyko atkakli kova, progų įvarčius pelnyti turėjo tiek viena, tiek kita komanda, buvo daug vyriškos kontaktinės kovos, netrūko susistumdymų, tačiau, kaip patys ledo ritulininkai kalbėjo po rungtynių, kraujo nebuvo.
Viską šiose rungtynėse lėmė vienintelis taiklus smūgis – ledo ritulys po rikošeto atsidūrė „Smūgio“ vartų tinkle. Įtempta dviejų mūsų miesto komandų dvikova pasibaigė futbolui tinkamu rezultatu – 1:0 „Lederos“ naudai.
Po šios pergalės „Ledera“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą, tuo tarpu „Smūgis“ su trimis taškais liko šeštas. Artimiausias rungtynes ši ekipa žais kitą penktadienį Mažeikių ledo arenoje su Klaipėdos „Kirais-2“, kurie yra turnyrinės lentelės kaimynai.

Ledo ritulininkai kviečia pamainą

Mažeikių ledo ritulininkai rūpinasi savo pamaina – į ledo ritulio treniruotes, kurios vyksta ledo arenoje penktadieniais nuo pusės keturių vakaro, kviečiami visi vaikai nuo septynerių iki dvylikos metų.
„Su vaikais dvi valandas dirba ledo ritulio specialistas iš Latvijos. Jau yra surinkta aštuonių vaikų grupė, norime, kad treniruotes lankytų kuo daugiau vaikų, tada treniruotės būtų efektyvesnės ir būtų galima sudaryti vaikų komandą“, – „Santarvei“ sakė vienas iš ledo ritulio „Smūgis“ komandos vadovų Artūras Jokšas.
Tuo, kad ledo ritulys vaikui ar paaugliui yra naudingas, pašnekovas sakė neabejojąs – ši sporto šaka ugdo vyriškumą, išmoko vaikinus pakovoti už save, stiprina charakterį.
„Aš jau nekalbu apie azartą, komandinį žaidimą bei fizinę jėgą. Raginčiau tėvelius nukreipti vaikus į šią vyrišką sporto šaką, juo labiau kad yra tęstinumas – mūsų mieste dvi ledo ritulio komandos, po kurio laiko žaisti tikrai bus kur“, – patikino ledo ritulininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto