Po avarijų – į ligoninę

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį įvyko net trys avarijos, kai eismo dalyviams prireikė medikų pagalbos

Sužeistą merginą vadavo ugniagesiai

Apie antrą valandą po pietų visi specialiųjų tarnybų ekipažai jau skubėjo į eismo įvykį kelyje Skuodiškiai–Ketūnai–Plinkšės.
Pirminiais policijos duomenimis, automobilis „BMW“ nepaliko laisvo tarpo atvažiuojančiam automobiliui „Mazda 626” ir su juo susidūrė. Po avarijos „BMW“ nuskriejo dar apie 50 metrų į pakalnę ir nuvažiavo nuo kelio. „Mazdoje“ prispausta ir sužeista liko 23-ejų metų vairuotoja. Mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai atidarė automobilio duris, išlaisvino vairuotojos kojas ir ištraukę merginą iš sumaitoto automobilio perdavė medikams.
Avarijoje taip pat buvo sužeistas kartu su vairuotoja važiavęs keleivis.

Vairuotojus išvežė medikai

Kitų dviejų savaitgalį įvykusių įskaitinių avarijų aplinkybės beveik vienodos – iš šalutinio kelio išsukančių automobilių vairuotojai nepraleidžia pagrindiniu keliu važiuojančių transporto priemonių ir su jomis susiduria.
Penktadienio vakarą tokia avarija įvyko Sedos ir Pavenčių gatvių sankryžoje – automobilio „Škoda Fabia“ vairuotoja A. K. nedavė kelio automobiliui „BMW“, kurį vairavo D. U. Per avariją apgadinti automobiliai, sužeisti abiejų jų vairuotojai.
Sekmadienio rytą panaši avarija įvyko nereguliuojamoje sankryžoje kelyje Bugeniai–Pikeliai. Automobilio „Opel Vectra“ vairuotoja Z. A. nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Volvo“, kurį vairavo L. S.
Pirminiais policijos duomenimis, abi vairuotojos buvo išvežtos po susidūrimo į Mažeikių ligoninę.

2 Atsakymai į “Po avarijų – į ligoninę”

  1. ìš ivykio vietos parašė:

    Avarija įvyko per bmw vairuotoja. Mazda važiavo leistinu 70 km/h greičiu atsimetus į kalną. O BMW vairuotojas važiavo kelio viduriu neatsimetęs 100km/h. Ir vaźiuodamas reguliavo magę o ne į kelią žiūrėjo. Mazdos vairuotoja dar bandė užsukti vairą į pievos pusę, bet nebespėjo, nes bmw rėžėsi tiesiai į ją…

  2. as parašė:

    bobos IR BMW

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*