Po gaisrų – į medikų rankas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ankstų antradienio rytą mieste ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į du iškvietimus. Didelių pastangų užgesinti gaisrus neprireikė, tačiau abiem atvejais incidentuose nukentėjusius žmones teko skubiai vežti į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių.

Antradienį, apie pusę dviejų ryto, Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad Žagarėlės gatvėje esančiame garaže dega krosnis, užgesinti ugnies niekaip nepavyksta.
Atvykusiam Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažui teko naudoti suspausto oro aparatus – garaže įrengta katilinė buvo uždūminta. Ilgai netrukę, pareigūnai netvarkingą krosnį užgesino parankinėmis priemonėmis. Katilinėje buvęs 51-erių metų vyras pasijuto blogai, nes jis prisikvėpavo kenksmingų dūmų. Vyriškį apžiūrėję medikai išvežė jį į Mažeikių ligoninę.
Penktą valandą ryto ekipažai jau skubėjo į Draugystės gatvę – anot gyventojų, viename šios gatvės butų kažkas dega, patalpos ir namo laiptinė pilna dūmų. Atvykusiems ugniagesiams neteko laužti buto durų, nes jos buvo neužrakintos. Viduje jie aptiko ant lovos sėdinčią ir dūmuose skendinčią 71-erių metų moterį.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto