Po ilgos pertraukos Tarybos posėdis vyksta gyvai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Nors karantinas baigėsi beveik prieš tris mėnesius, Savivaldybės taryba iki šiol posėdžiavo nuotoliniu arba mišriu būdu. Po ilgos pertraukos šiandien politikai susirinko į gyvą posėdį, tačiau jų veidus dengia apsaugos kaukės.

Darbotvarkėje numatyti 34 klausimai.
Tarybos nariai ne pirmą kartą tvirtins Savivaldybės 2021 m. biudžeto pakeitimus, kurie susiję su gautomis dotacijomis ir papildomomis pajamomis.
Nemažai sprendimo projektų susiję su ugdymo įstaigomis: bus tvirtinamas rajono savivaldybės švietimo paslaugų kokybės standartas, pritariama Mažeikių lopšelio-darželio „Saulutė“ projekto „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“ finansavimui, priimamas sprendimas dėl Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų pagrindinio ugdymo skyriaus likvidavimo, dėl klasių komplektų ir priešmokyklinio ugdymo grupių skaičiaus nustatymo 2021–2022 mokslo metams, dėl Sedos darželio pagrindinės paskirties ir pavadinimo pakeitimo ir kt.
Taryba nagrinės ir nemažai socialinių klausimų: nustatys malkų kainą kompensacijoms skaičiuoti, priims sprendimus dėl socialinio būsto nuomos mokesčio sumažinimo, Savivaldybės būsto nuomos sąlygų pakeitimo, dėl Savivaldybės būsto pardavimo, kt.
Turto valdymo ir priežiūros skyriaus vedėja teiks tvirtinti nemažai sprendimo projektų, susijusių su Savivaldybės turtu.
Bus tvirtinamas Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis 2021 metais finansuojamų objektų sąrašas, sprendžiamas klausimas dėl artezinio gręžinio ir vandentiekio tinklų Skuodiškių kaime, Šerkšnėnų seniūnijoje pirkimo ir kt.
Posėdis tiesiogiai transliuojamas Mažeikių rajono interneto svetainėje www.mazeikiai.lt. Ją stebėti galima paspaudus nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

2 Atsakymai į “Po ilgos pertraukos Tarybos posėdis vyksta gyvai”

  1. vietinis parašė:

    NE KAIP ATRODĖ TARYBOS NARYS SUNGAILA.ANTRA VERTUS ELGESYS PAGAL IŠSILAVINIMĄ.KUO JIS MAŽESNIS TUO MAŽIAU ETIKOS.

  2. o kokia nauda parašė:

    iš to posėdžio, tik pilstymas iš tuščio į kiaurą, ar yra galvojančių kitaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto