Po metų sutiktuvių – pranešimai apie traumas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinę praėjusių metų ir pirmąją 2015-ųjų dieną medikams ir policijai darbo netrūko. Šiek tiek ramesnė metų sandūra buvo rajono ugniagesiams gelbėtojams.

Medikams iškvietimų padaugėjo

Trečiadienį ir ketvirtadienį Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro budintys medikai sulaukė beveik šimto iškvietimų – po 49 kasdien.
„Nuo dvyliktos valandos nakties vykome vien tik pagal pranešimus apie patirtas traumas. O apskritai buvo ir gyventojų, kuriems pakilo kraujospūdis arba kamavo kitokie negalavimai, tačiau netrūko ir sumuštų, kritusių ir neblaivių žmonių. Petardų ar fejerverkų sužalotų per tas dienas nebuvo“, – informavo centro vyriausioji slaugytoja Sonata Keliotienė.
Pasak medikės, Naujieji metai Mažeikiuose atšvęsti kur kas triukšmingiau negu Kalėdos – tada per vieną dieną buvo užfiksuota keturiasdešimt iškvietimų.

Namuose – smurto apraiškos

Policijos patrulių būrio vadas Audrius Apulskis Naujųjų sutikimą Mažeikiuose komentavo taip: „Nudžiugino gyventojų elgesys prie eglutės – incidentų nebuvo, žmonės elgėsi kultūringai. Sulaikyta tik viena neblaivi nepilnametė. Jos atžvilgiu pradėta administracinė teisena dėl pasirodymo girtam viešoje vietoje“, – sakė pareigūnas.
O štai Tirkšliuose vos tik prasidėjus Naujiems metams užfiksuoti du viešosios tvarkos pažeidimai ir pradėti ikiteisminiai tyrimai.
Penkiolika minučių po vidurnakčio Rožių gatvėje penki kol kas nenustatyti vyrukai sumušė ir suspardė 21-erių metų vaikiną.
Apie antrą valandą ryto vieno šio miestelio S. Dariaus ir S. Girėno gatvės namo laiptinėje 39-erių metų vyriškis kaimynų akivaizdoje sumušė 22-ejų metų moterį.
Smurtautojas buvo išvežtas ir uždarytas į policijos areštinę. Po kurio laiko ten atsidūrė dar vienas tirkšliškis – apie trečią valandą po pietų 54-erių metų neblaivus vyras namuose J. Tumo-Vaižganto gatvėje grasino nužudyti savo žmoną.
Paskutinės metų šventės neramios buvo ir kai kuriose miestiečių šeimose.
Gruodžio 31-osios dieną viename Naftininkų gatvės butų kilo konfliktas tarp 24-erių metų vyro ir ketveriais metais vyresnės žmonos. Žodinių argumentų vyriškiui nepakako – jis sugriebė žmonai už rankos, trenkė per veidą, ėmė smaugti.
Pirmąją sausio dieną dėl smurto artimoje aplinkoje pradėti trys ikiteisminiai tyrimai: 61-erių metų Draugystės gatvės gyventojas mušė savo žmoną, 37-erių metų brolis sumušė brolį, 55-erių metų sugyventinis sumušė savo sugyventinę ir jos sūnų.
Visi smurtautojai buvo uždaryti į areštinę.

Degė skalbimo mašinos

Vienintelis mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų išvažiavimas paskutinę praėjusių metų dieną užfiksuotas likus pusvalandžiui iki vidurdienio – į butą Ventos gatvėje pas 82-ejų metų vyriškį negalėjo patekti artimieji.
Išpjovę šarvuotų buto durų staktas, pareigūnai į patalpas įleido medikus, tačiau jų paslaugų nebeprireikė – senolis rastas miręs.
Sausio pirmosios rytą pranešta, kad Palnosuose dega ūkinis pastatas, į įvykio vietą buvo iškviestos trys automobilinės cisternos, tačiau ne visos spėjo nuvykti iki gaisravietės – pirmieji atvykę viekšniškiai ugniagesiai gelbėtojai užgesino tris patalpoje užsidegusias skalbimo mašinas.
Tą patį vakarą dar pranešta apie degančius kamine suodžius Bugeniuose. Čia pareigūnai tik pabudėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto