Po miestą – su peiliu rankose

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio pavakarę policijos pareigūnai Žemaitijos gatvėje sulaikė žmonėms peiliu grasinusį neblaivų vyriškį.
Pirminiais policijos duomenimis, incidentas įvyko antradienį, apie penktą valandą vakaro, automobilių stovėjimo aikštelėje prie „Swedbank“ pastato Žemaitijos gatvėje.

Akivaizdžiai neblaivus jaunas vyriškis, grasindamas peiliu, iš 19-mečio ir 22-ejų metų jaunuolių reikalavo atiduoti turimus pinigus ir daiktus.
Nepasiekęs tikslo vyriškis patraukė tolyn, o gyventojai apie jo elgesį pranešė policijai ir sekė vyriškį.
Mieste budėjęs policijos ekipažas atvyko prie prekybos centro „IKI“, kur ir sulaikė įtariamąjį. Paaiškėjo, kad tai 22-ejų metų jaunuolis, jis tik neseniai atvyko į Mažeikius, jam nustatytas 1,54 promilės girtumas.
Įtariamasis uždarytas į areštinę, ikiteisminio tyrimo metu bus aiškinamasi, kokie buvo nusikaltimo motyvai. Vaikinas tik prieš du mėnesius grįžo iš įkalinimo įstaigos, jis teistas ne kartą.
Tyrimas pradėtas dėl bandymo apiplėšti, už tai jaunam vyrui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

2 Atsakymai į “Po miestą – su peiliu rankose”

  1. ginte parašė:

    Jo pakol policija blokuoja kelius, mieste jau net pavakare vaikščioti pavojinga. Patys gyventojai turi rūpintis savo saugumu, turi sekti jį, gal greit patys turės sulaikyti ir pristatyt į policija, pakol pareigūnai bus užsiėmę vaikų nuo kalnelių vaikimu. O tai kaip saugoti, ginti, padėti???????

    1. Linas parašė:

      Ginte ar bemaitej kur nors posta prie Mažeikių , gal matei policiją ant kalnelių ? jei nematai kodėl reikia kalbėti tokius vėjus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto