Po ministerijos langais budėjo ir mažeikiškiai ūkininkai

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kovo 30-ąją vykusi pieno gamintojų protesto akcija nesibaigė. Šalies pienininkai rotacijos principu – pagal rajonus – nutarė visą mėnesį budėti palapinėje prie ministerijos.
Trečiadienį savo budėjimą baigė parą sostinėje praleidę mažeikiškiai ūkininkai.

Sudarytas budėjimų grafikas

Pieno gamintojų protestui neliko abejingi ir mažeikiškiai. Kovo 30-ąją Vilniuje surengtoje akcijoje su plakatais dalyvavo ir devyniolika mūsų rajonų atstovų.
Antradienį į sostinę budėti prie ministerijos išvyko net aštuoni ūkininkai.
Parą palapinėje prie ministerijos praleido Viktoras Vanagas, Sigitas Gricius, Artūras Jautakis iš  Šerkšnėnų seniūnijos, Egidijis Butkus, Saulius Lieliunga, Adomas Šverba iš Tirkšlių seniūnijos bei  Saulius Uznys ir Edmundas Padervinskis iš Sedos seniūnijos.
Mažeikiškiai pakeitė akmeniškius, o po jų budėti atvyko ūkininkai iš Ignalinos rajono.

Sulaukė gyventojų palaikymo

„Santarvė“ su mažeikiškiais ūkininkais, jų budėjimui einant į pabaigą, kalbėjosi telefonu. Pašnekovai teigė, kad savo misiją atlikę be jokių incidentų, naktis praėjusi ramiai.
„Ne, jokių replikų, užgauliojimų iš žmonių nesulaukėme. Atvirkščiai – kai kurie prieidavo, pakalbindavo, teigė suprantantys mūsų padėtį ir todėl palaikantys“, – pasakojo jauniausias iš būrio, 25 metų ūkininkas A. Jautakis.
Patys mažeikiškiai sulaukė ne vienos visuomeninės organizacijos prašymo palaikyti jas.
„Žmonos pasirūpino mumis: turėjome termosus su maistu, karštu gėrimu. Naktį įsijungėme šildytuvą. Jokios bėdos nebuvo“, – apie prie ministerijos praleistą laiką pasakojo pašnekovai.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto