Po pergalės – trečioje vietoje

Nuotr. iš klubo archyvo

Pergalė prieš „Jonavos Vikingus“ Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujančiai „VIP“ ekipai leido pakilti į trečią turnyrinės lentelės vietą.

});

Pelnė tris įvarčius

Šeštadienį mažeikiškiai Viekšniuose priėmė antroje turnyrinės lentelės vietoje esančius „Jonavos Vikingus“. Pirmame kėlinyje progų pelnyti įvartį buvo ne viena, tačiau pasižymėjo tik „VIP“ puolėjas Edgaras Baranauskas, šeštą rungtynių minutę taikliu smūgiu pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus.

Tik prasidėjus antram kėliniui, E. Baranauskas pelnė ir antrą Mažeikių ekipos įvartį, o galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo mūsų vartininkas Karolis Čirba – iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms, varžovai, norėdami išgelbėti rungtynes, pakeitė vartininką aikštės žaidėju, tačiau neapsigynė nuo taiklaus mūsų vartininko smūgio. „VIP“ triumfavo rezultatu 3:0.

Futbolininkas patyrė traumą

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas pažymėjo, kad visas rungtynes vyko atkakli kova.